Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is ilyen nehéz a 2...

Másnak is ilyen nehéz a 2 éves lányával?

Figyelt kérdés
Júniusban lett 2 éves a lányom azóta borzasztóan megváltozott, akaratos, hisztis és néha már teljesen kiborít. Nem csak mi vettük észre nála a változást. Korábban egy angyal volt, ritkán volt hiszti, ha egyszer elmondtam valamit megértette, szót fogadott. Mostanra ott tartunk, hogy ha nem az van amit ő akar akkor vagy nem csinálja meg vagy el kezd hisztizni és jön a nem csinálom, nem érdekel, elegem van, hagyjál békén, akkor sem és társaik. Soha eddig nem emeltem rá kezet, de ma már rá kellett csapjak a szájára, mert köpködött és ordított, mert nem ehetett ebéd helyett túró rudit. Nagyon bánt a dolog, de elszakadt a cérna. Több kisgyerekes ismerősöm vigasztalgat, hogy majd túl lesz rajta, de hónapok óta nincs változás sőt egyre rosszabb a helyzet.
2010. szept. 19. 20:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ahogyan korábban is írtam, ha elkezd hisztizni otthagyom, ahol van, ha befejezte utánam jön, bocsánatot kér én pedig elmondom neki, miért volt rossz az amit csinált. Ha olyan helyen kezd rá a hisztire ahol útban van , akkor beviszem a szobájába, eleinte utánam jött ordítva, olyankor visszavittem, és mondtam neki csak akkor jöjjön ha befejezte. fél perc múlva már jön is " Anyuka! Befejeztem, ne haragudj!"
2010. szept. 21. 20:42
 12/12 anonim ***** válasza:
tőlem eddig 1X kapott ki a 3éves lányom de akkor nagyon..piros lett a feneke úgy elvertem..nem volt min lelkiznem mert igazam volt..most 4éves én NAGYON ritkán hisztizik..
2010. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!