Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap friss ruhát adsz a...

Minden nap friss ruhát adsz a gyerekedre?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha amúgy nem lett foltos piszkos, amit előző nap hordott
2022. jún. 24. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Fehérneműt (body trikó, zokni) igen, mást előző napról
93 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Igen, sőt. Naponta is többször (min. 2szer) átöltözik tiszta ruhába, még ha nem is lesz koszos vagy büdi.
2022. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
igen, mi is minden nap tisztát veszünk mindenből.
2022. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Egy nadrágot minek kellene minden hordás után kimosni? Ez már beteges!
2022. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Igen, minden nap tiszta ruha, ha valamelyik koszos lesz, akkor csere napközben is.
2022. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
A nadrágot 2-3 napig rájuk adom, HA nem koszolják össze. Minden mást naponta cserélünk. Értelemszerűen ha indokolt (leeszik, ráborítanak valamit, csuromvizesek lesznek, stb), akkor akár nap közben is. Most hogy nyár van, és állandóan kint vagyunk, mondjuk nem nagyon kell attól félni, hogy nem koszolódik össze a gatya :D
2022. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván. Nem vagyunk igénytelen retkek 😅
2022. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
Én is csak a zoknit és a fehérneműt cserélem ki. Ha a többi nem lett büdös vagy koszos, csak azért nem fogom újra kimosni, mert egy napig hordta. Viszont nem rákövetkező nap adom rá, hanem egy másikon. Szerintem az ciki, ha valaki ugyanabba jár egymásután. Inkább tartok szünetet, és mondjuk 4-5 nap után viseli újra.
2022. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Beleizzad, nyálas lesz, összekeni hozzátáplálásnál.
2022. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha már egy-két óráig rajta van a ruha, tuti kerül rá valami, ami miatt másnap nem adom rá... :D Csak akkor adom rá újra, ha mondjuk vmiért csak fél órát volt rajta és teljesen tiszta
2022. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%
Én naponta kb. háromszor adok rá tiszta ruhát. Most nyáron amikor kint vagyunk 10 perc után koszos lesz:D 2 éves múlt. Ha valami csoda folytán nem lenne koszos, mert például este adtam rá tisztán, akkor másnap reggel ráadom.
2022. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!