Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap friss ruhát adsz a...

Minden nap friss ruhát adsz a gyerekedre?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha amúgy nem lett foltos piszkos, amit előző nap hordott
2022. jún. 24. 12:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Nadrágot felveszi 2x, ha hűvösebb van és farmert adok rá. Ő nem koszol össze semmit.

De ilyenkor nyáron,melegben többször is átöltözik. Az oviban is külön ruha kell ilyenkor kintre és bentre. De itthon is átöltözik.

2022. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
4-5 napig tárolgatni a használt ruhát majd újra felvenni... Omg 🤯🤯🤯🤯🤯
2022. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves? Babakorban nem öltöztettem át, este fürdött és másnap addig volt abban, amíg össze nem kente, bukta le, stb. Aztán már, mondjuk 1 éves kortól, fürdés után pizsama, reggel rendes ruha, amit akkor cserélek ha koszos lesz, illetve este mindig megy a mosásba.
2022. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%
Minden nap frisset. Még soha nem volt olyan, hogy este tisztán vettem le róluk, amit reggel rájuk adtam, így ez fel sem merül :DDD De ha nincs látható kosz, akkor is abban voltak egész nap, na, szerintem jár a tiszta, max nadrágot használnék kétszer, felsőt biztos nem.
2022. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem az ciki, ha valaki ugyanabba jár egymásután"

Aha, mert akkor egyértelmű, hogy ráadod használtan :D Szóval te is érzed, hogy ez gáz, csak lusta vagy kimosni, ezért inkább vársz pár napot, hogy mások ne vegyék észre. Hatalmas! :D

2022. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
15-ös, én is ezen röhögtem. 🤣🤣
2022. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel sosem marad tiszta.

16 hónapos, udvarunk van, homokozik, vizeskedik, kutyàzik. Napközben is kap tisztàt, nem hogy màsnap.

2022. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%

Még jó. Attól hogy nem lett foltos, koszos sok helyen megfordultunk. Ha nem is 3-4 órás programra de egy gyorsmosásra bedobom a gépbe. Sőt pizsit is minden nap tisztát kapnak, hetente cserélek ágyneműt, nyáron ha kell sűrűbben. Törölközőt is 2-3 naponta újat veszek elő.

Lehet másnál más a szokás de én így érzem jól magam.

2022. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Most mit kell belekötni abba ha valaki leveszi az egyébként tiszta pólót és mondjuk 3 nap múlva újra ráadja. Esős, szeles hideg időben mikor nincsenek az oviban az udvaron én is szoktam ezt csinálni. Akinek ez nem tetszik az nyugodtan jöhet vehet nekem mosószert, öblítőt, meg adok neki egy vízcsekket.
2022. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell a használt ruhát egyből kimosni, össze lehet várni a többi szennyessel.

Senki nem úgy gondolja, hogy koszos lesz valami, és egyből kimosni egy darab pólót pl.

Alap esetben mindenkinek van pár garnitúra ruhája, épp ezért.

2022. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!