Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap friss ruhát adsz a...

Minden nap friss ruhát adsz a gyerekedre?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha amúgy nem lett foltos piszkos, amit előző nap hordott
2022. jún. 24. 12:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%

"egymásután...


Aha, mert akkor egyértelmű, hogy ráadod használtan"



Miért lenne egyértelmű? Szárítógép mellett a mai világban igazából simán megoldható lenne, hogy minden nap ugyanazt vegyük fel és mégis tiszta legyen.

Ruhával mondjuk nem szoktuk ezt csinálni de ágyneművel igen. Szinte mindig ugyanazt használjuk mert csak bedobom a gépbe, pár órával később ugyanazt húzom vissza tisztán.

2022. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
57%
Nyáron reggel összeretkeli, amíg alszik és megtelik a gép be is rakom mosni, kiteregetem, egy óra alatt megszárad, akár már délután is újra fel lehet venni :D
2022. jún. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem lesz koszos (bugyi, zokni kivetelevel) raadom tobbszor. Mi hazaerkezes utan ugyis mindig atoltozunk itthoni ruhaba.
2022. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
21! A 7 es válasz pont arrol szól, hogy mosás nélkül van újra ráadva 4-5 nap múlva a ruha a gyerekre
2022. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
57%

"A 7 es válasz pont arrol szól, hogy mosás nélkül van újra ráadva 4-5 nap múlva a ruha a gyerekre"


Én azt értem, csak azt mondtam, hogy nem jelentené azt, hogy koszos, csak mert másnap is ugyanaz van, hiszen szárítógép (vagy nyári meleg) mellett igazából minden nap fel tudná venni ugyanazt tisztán is.

2022. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 6 éves, fiú.

Amit többször rá tudok adni, az max. a pulóver.

Ősszel már iskolás lesz, hát, remélem egy kicsit változni fog, és pl. egy farmer két napot is ki fog bírni… 🙂


Amúgy, én úgy vagyok vele, hogy a nadrág és a pulcsi az, amit 2 esetleg 3 alkalommal is fel lehet venni, nyilván akkor ha nem koszos/nem izzadt bele.

2022. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindig tisztát. Jó meleg van, itthon egy boxerban vannak meg trikó esetleg. Este csak boxerban alszanak

De én nem adom rájuk 2x ugyanazt. Van mosógép szárítógép megszárad gyorsan.

2022. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!