Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyaként kibírod, hogy napokig...

Anyaként kibírod, hogy napokig ne tudj a gyerekedről?

Figyelt kérdés

Ha az apjánál van (válás után) , szünetekben akár 10-14 napig, kibírod, hogy nem is érdeklődsz róla?

Nem volt szép a válás, de azért már működik a kommunikáció, legalábbis ami a gyereket érinti.

Felhívnád?

Pici még, 5 lesz, de így volt már 3 éves korában is, h az anyja semmit nem érdeklődött utána.

Másnál is így működik?


2020. jan. 9. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki.
2020. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi is mozaikcsalád vagyunk, a párom fia 13 éves, de mindig felhívja az anyját, régen amikor még nem volt erre telója, a párom max 2-3 naponta emlékeztette, ha a gyerwk magától nem is hozta volna elő.

Szerintem még egy nagyobb gyereknél is alap ez.

2020. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
3 éve vagyunk külön. Ha az apjánál van írok minden nap hogy mi ujság, 2 naponta hívom telefonon, és fordítva is így van,az apja is ír minden nap.
2020. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem bírnám ki.
2020. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

5 éve váltam el, 7 éves a fiúnk.

2018 nyárig csak 1 hetet volt el apjánál egyhuzamban,tavaly 2019ben volt az első alkalom hogy 2x2 hetet volt nyaralni apjánál.

Szerencsére nem kell írnom vagy hivnom őket,2 naponta minimum kapok képeket és beszámolót hogy érzi magát.

Úgy gondolom hogy az apuka se ír folyamatosan amikor nincs vele a gyerek hogy minden lépésről,napjáról tudjon,így nekem is bizalommal kell lennem hogy jól van,jól érzi magát stb !

2020. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Családja válogatja, én nem bírnám ki. Mi minden nap beszélünk a gyerek apjával telefonon, kap képeket a gyerekről, bár mi meg nem tartunk az elvitelnél, de visszafelé is ugyanezt fogom várni. Te ismered a volt feleséged, hogy mennyire ragaszkodó, minden esetre nekem kicsit fura, hogy nem érdeklődik. Te nem próbáltad hívni? Olyankor mit szól? Nem tudom, lehet csak szerinted rendeződött a viszony kommunikáció terén, neki lehet kellemetlen hívni. Bár nyilván ha a gyerekemről lenne szó bárkit felhívnék minden szívfájdalom nélkül.
2020. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Emlékeim szerint en nem hívogattam anyámat ha apánal voltunk és ő sem engem. Max ha valami konkrét dolgot akartunk egymástól. De en pl táborból se hívtam soha a szüleimet. A többi gyerek mindig nyekergett, en meg tok elvoltam.
2020. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy bírnám ki! Ha láthatáson van (tőbb napig), az azt jelenti, hogy fizikailag nem velem, hanem az apjával van. De miért ne tudhatnék, érdeklődhetnék róla? Gondolom, nem titok, mit csinálnak. Ráadásul az is furcsa lenne, ha a gyerekemnek nem lenne igénye arra, hogy naponta, esetleg kétnaponta tudassa velem, mi a helyzet. Ha nyári szünetben a férjem van Velük otthon az idő túlnyomó részében (a férjem pedagógus, a gyerekek szünetével egyszerre megy Ő is nyári szünetre, én viszont nem az oktatásban dolgozom, nincs szünetem, csak a szabijaim), a gyerekeim napközben csak azért felhívnak, hogy hallják a hangomat, pedig már nem olyan picik, ráadásul reggel elköszönök Tőlük, amikor indulok, délután pedig rohanok haza Hozzájuk. Szval szerintem az a természetes, ha a szülő és a gyerek kölcsönösen érdeklődik egymás felől akkor, ha távol vannak egymástól.
2020. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!