Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma a 3. hete, hogy kezdte...

Kelemenkelo kérdése:

Ma a 3. hete, hogy kezdte kislányom a bölcsit. Eddig 2 szer aludt ott, de ma nem volt hajlandó aludni. Megdöbbentem mikor bementem és meghallottam milyen hangnemben beszéltek vele?

Figyelt kérdés
rászoltak hogy FEJEZD MÁR BE NEM KIVÁNCSI SENKI ERRE .ja mikor kihozták tiszta pisi volt meg jéghideg a popoja.mit tegyek ? szoljak neki vagy a vezetőségnek?félek hogy a gyerekemen fog csattanni ha felllépek.na de azért ezt sem hagyhatom szo nélkül.
2010. szept. 20. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is csodálkozom, hogy nem akart elaludni a gyermeked! Sajnos ma a gyermek érdekében sok minden képes egy bölcsis anyuka eltűrni. Szerintem várj, s ha még egy ilyen előfordul, akkor tedd szóvá!
2010. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen jelezném az észrevételemet a gondozónőnek, ha még egyszer előfordul, akkor vezetőség. Ha ezek tán sem változik, akkor önkormányzat (vagy aki a bölcsődét felügyeli). Én nem hagynám, hogy így kezeljék a gyerekemet.
2010. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és mindez a 14 ker rona parki bőlcsődében tőrtént.meg egy anyuka ott volt mert ma aludt ott előszőr a kisfia.ebédnél az eggyik kislány nem ette meg a főzeléket.azt mondták neki sütit nem kapsz,(tegnap volt a kislányom szülinapja 2 éves és vittem be teasütit meg ropit gyümilevet kekszet)abbol nem adtak neki)mindezt hallodta és ő mondta .komolyan nem voltam bőlcsi ellenes de ez már sok egy napra.
2010. szept. 20. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én végigmennék a hierarchián simán. Először az a gondozó, aki így beszélt a gyerekemmel, aztán a csoportvezető, majd a bölcsödevezető. Sőt, szabit vennék ki és ott ülnék az öltözőben, nehogy előforduljon még egyszer.

Nem kötelező gondozóként dolgoznia az embernek, ha nincs benne emberség, türelem... Én megmondanám neki, hogy minden követ megmozgatok, hogy ne kelljen itt dolgoznia, ha ekkora nyűg neki és a gyerekeken vezeti le. És komolyan is gondolom.

2010. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!