Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen tudta a gyereketek...

Hány évesen tudta a gyereketek, hogy mit jelent a ma, holnap, tegnap jelentése?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

én hatévesen órát olvasni tanultam, mert olyan felnőttes dolognak tűnt megmondani a pontos időt... most lehet hogy mégis apámnak van igaza, és én mégis egy különlegesen intelligens példány lennék? vagy leginkább az egész családunk, az összes 3-6 éves unokatestvér is érti, hogy holnap megyünk fagyizni, ha éppen bejut az infó a dackorszak kellős közepén...

már bocs tizes, de szerintem ez már lassan gáz, nem akarod elvinni valami felmérésre?

2022. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha olvastad volna végig, láttad volna, hogy volt, ott mérték az iqt, rendkívül intelligens. Amivel nem találkozik, azt nem tudja, én is viszonylag keveset foglalkoztam mindig az idő múlásával, pláne beszélni is róla. A napszakokban otthon van, mert az körülötte változik, és képzeld, az órát is tudja(és tudta 6 évesen is). De ilyen idei- múlt évi, tavaly előtti.. ezek nem annyira mennek neki, mert nem is nagyon használjuk, és a napokat sem annyira, mikor gyakoroltuk, egyből leesett neki. Talán azért sem egyébként, mert nálunk nincs jelentősége a hétköznapoknak-hétvégéknek, nem az van, hogy oviban van hétközben és várja a hétvégi programot. Az ilyen közegben élő gyerekek jobban boldogulnak, mert naponta többször mondják nekik, csak nem veszik észre az emberek. Az enyémnek nem mondta senki, honnan kellett volna tudnia?:) Az észak-dél is ilyen, én pl sosem mondtam, hogy a mikulás az északi sarkon lakik, egyszerűen nem találkozott ezekkel a kifejezésekkel, amikor meg igen, akkor meg megtanulta.
2022. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!