Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves státuszvizsgálaton...

6 éves státuszvizsgálaton ugye nem kell maszk?

Figyelt kérdés
Sosem adnék rá. Muszáj elvinni egyáltalán?
2022. júl. 11. 19:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan egy nagyjából 10 perces vizsgálaton hisztériázol? Én sem szeretem a maszkot, de nem annyira szánalmas az életem, hogy ilyen jelentéktelen dolgokon lázadozzak. Keress magadnak valami értelmes ügyet amiért harcolhatsz, ma van pl a katás tüntetés, akár oda is lehet menni ha már ennyi felesleges energiád van.
2022. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező képzeld Japánban már a járvány előtt is használatos volt a maszk pl ha valaki megfázva tömegközlekedett akkor az nagy eséllyel felvette. Nem fog belehalni a gyereked hogy egy 10 perces vizsgálatra fel kell venni. Ha esetleg újra bejön a covid dolog akkor úgyis minden zárt térben hordani kell majd.
2022. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%
Nekem több ismerősöm meghalt ettől a vírustól. Igen az oltás miatt most már kevésbé veszélyes. Pont mint az influenza, az is halálos volt amig nem volt rá oltás.
2022. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
43%
Igen, náthaszerű tüneteket okoz ez a változat. DE NINCS SEHOL MEGÍRVA, HOGY NEM FOG OLYAN MUTÁCIÓJA KIALAKULNI, AMI AGRESSZÍVEBB, NAGYOBB HALÁLOZÁSI RÁTÁVAL FOG RENDELKEZNI!
2022. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!