Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek és vállalkozás nyáriszü...

Gyerek és vállalkozás nyáriszünetben, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Rengeteg munkám lenne, de itt a gyerek egész nap. Segítség nincs, apa dolgozik. Ha hívnék babyszittett, elvinné az egész hasznomat. 6 éves a gyerek, szegény most egyedül játszik,nem tudunk sehova menni. Persze egyfolytában szekál, ha a gép előtt ülök. Van egy nagy házunk, takarítani, főzni is kell. A kata módosítással teljesen kinyírtak engem, emiatt is kivagyok. Eddig legalább hozzá tudtam tenni egy szerény összeget a családi kasszához, most ennek is lőttek. A gyereknek be lett ígérve minden program, de sírni tudnék,ha arra gondolok, hogy ott kell ülnöm a strandon meg a játszótereken miközben tornyosul a munka, az ügyfelek egyre türelmetlenebbek...más hogy oldha meg egyáltalán?
2022. júl. 26. 15:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Keménycsaj ismét felbukkant. Halmozz el az ötleteiddel a közhelyek helyett.
2022. júl. 26. 18:35
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 6kor kelek, ha szerencsém van a srácok ilyenkor 8-9ig alszanak, így ilyenkor összetakarítok, megfőzök, vasalok, hajat mosok, emailokat nézek, válszolok stb.

Így egész délelőtt van időnk játszani, csavarogni.

Ebéd után kötelező pihi van, ilyenkor tudják a gyerekek, hogy kicsit mindenki foglalja el magát, anyának kicsit dolgoznia kell-ilyenkor kb 1 órám van dolgozni.

Délután megint együtt vagyunk, ilyenkor már a férjem is siet haza.

Este lefekvés után dolgozom még 2-4 órát.

De csinálok olyan napokat amikor pl egész nap strandolunl, akkor reggel nem főzök, hanem dolgozom helyette.

2022. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%

mivel külvárosban lakunk, 3 óra utazást rá kell számolni.


tehát senki nem dolgozik a környéken...

2022. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%
Oviba nincs ügyelet??
2022. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Az ovis csoportban konkretan szinte semelyik anyuka nem dolgozik,vagy a férje vagy nagyszülők segítenek. Nekem senki nem tud a gyerekért menni. Innentől kezdve ha a fejem tetejére állok, akkor sem tudok érte 5re odaérni, ha 4-5-kor végzek a város másik felén. Ez tény. Errefele lakóparkok vannak, élelmiszer üzletek és benzinkút, max. eladónak v takarítónak mehetek. Álláshirdetés nulla. Ezért is lettem vállalkozó.
2022. júl. 26. 21:55
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól értem, 1 gyerek, napi 4ora munka, ezt nem tudod összehangolni? Csinálod kicsit reggel, amíg alszik, ébredezik, iszik egy kakaót, néz egy mesét. Délután csendes pihenő alatt, és este. Nem igazán értem....
2022. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Kreatív tervezés, sok szerkesztés, nem lehet "csak egy kicsit" csinálni. Vagy leülök egyhuzamban 4 órát és kizárok mindent magam körül, vagy nem vagyok produktív. Es a 4 óra is kapkodás, inkább 6 kéne.
2022. júl. 26. 23:07
 18/26 anonim ***** válasza:
59%
Nyílván te tudod hogy álltok anyagilag, de szerintem használd ki a nyári szünetet, élvezd hogy a gyerekkel lehetsz, és majd szeptembertől megint teljes erőbedobással csinálod
2022. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reggel felkelsz időben, csinálod amíg a gyerek nem ébred, este szintén altatás után.3-3 órát is simán tudod nyomni reggel, este...
2022. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de egy gyerek mellett, ilyen rugalmasan, otthonról, ez még igy is a legjobb.
2022. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!