Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves korkülönbséggel két...

4 éves korkülönbséggel két fiú hány éves kortól hány éves korig játszanak egymással?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy mekkora a kicsi kora amikor jól eljatszanak együtt (3?) és mikor lesz a nagy akkora kamasz hogy már nem talája meg vele a közös hangot.


Nem testvérek esetében


2022. aug. 31. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
1 év vagy kevesebb korkülönbséggel sem biztos, hogy játszanak együtt. A személyiség számít a legjobban
2022. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberek nem gépek, ezért erre semmiféle szabály nincs. Több függ a két gyerek karakterétöl, mint az életkorától.
2022. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk öcsém meg köztem 4 év volt és simán játszottunk mindent együtt.Sőt bulizni is vittem magammal mikor már jöhetett 😂
2022. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ennyi van a fiúk között. Olyan másfél-két éves korától kezdtek együtt játszani. Most 12 a nagyobb, egyre több az összezördülés, mert már sokszor külön akar vonulni és már a kicsi sem néz fel rá osztatlan imádattal. De egyébként a nagy mindig féltékeny is maradt, bár tud nagyon jófej "tanárbácsi" is lenni. Egyetlen előny, hogy ellenem nagyon jól össze tudnak fogni, illetve ha nincs képernyő, marhára unatkoznak és akkor piszkálják egymást és 5 perces vátásokban hol jóban, hol rosszban vannak.

Nem testvérekről nem tudok nyilatkozni :D Valami unokatesók, akik csak néha találkoznak? Ott biztos attól függ, mennyi bírják egymást személyiségre. Hiszen még kortársakkal sem jön ki bárki bárkivel.

2022. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetfüggő, személyfüggő.

Saját példám, rajongtam egy utcabeli fiúért fiúként, jó haverok voltunk. Jól kijötünk egymással, csak 2 év van közöttünk. De amint ő kamaszodott, kihagyott mindenből. Más lett nyilván az érdeklődése, bulizni járt, és kapott rá zsebpénzt.


Viszont idős tesóim vannak/voltak, az egyikkel volt némi laza testvéri kapcsolatom, mire 18 lettem, vitt magával bulizni, pedig sokkal idősebb, mint én, nem vagy 4 évvel. Azt nem mondom, hogy felhőtlen testvéri kapcsolat volt, de elviseltük egymást.

2022. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!