Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az anyuka kisfiúval, apuka...

Az anyuka kisfiúval, apuka kislánnyal, miként oldja meg a gyerek vécézését nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 22:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Női wc-ben, hú de bonyolult! Ott a fülkében semmit nem láthat, ami nem neki való, és egyetlen nő sem húzza fel a szemét, ha apuka besétál egy kislánnyal, anyuka fiúval-ról nem is beszélve.
2022. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is egyértelmű a női mosdó. Van aki máshogy csinálja?
2022. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Erre én is gondoltam már, hogy a férjem ezt hogy fogja megoldani, mert én nem szoktam apukákat látni soha a női mosdóban. De azért kislányt bevinni a férfi wc-be elég necces lenne
2022. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sok helyen a mozgássérült mosdóból már családi mosdót alakitottak ki. Ha van ilyen, akkor a férjemmel oda mennek be a lányok. Ha nincsen, akkor pedig a női mosdóba.
2022. okt. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%

anyuka lányal menjen ,apuka fiuval .

itt max csak apuka lányal problėma de akkor ha szabad akkor csalådi mosdoba menjen kislányal apuka.

2022. okt. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
Százmilliószor föl lett téve már ez a kérdés.
2022. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a férjem ellenőrzi, hogy vannak-e a férfiben, és oda viszi, ha a mozgássérült/ babaszoba nem elérhető..


Én is a mozgássérült/ babaszobába viszem vagy a nőibe őket.

2022. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
6 és lassan 3 éves fiúk, jönnek velem a női mosdóba.
2022. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Én rendszeresen látok kis srácokat az anyukájukkal a női mosdóban, de fürdőkben simán beviszik a kisfiúkat a női zuhanyzóba is.

Bár nem emlékszem, hogy láttam-e már apukát a kislányával a női mosdóban, de nem akadnék fent rajta.

2022. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

#5 és akik nincsenek összetapadva, hanem önállóan elviszik a gyereküket programozni?

Nyilván ha együtt vagyunk, én fogom a kislányomat bevinni a női mosdóba.

De lesz számtalanszor, hogy az apukájával mennek majd kettesben valahova.

2022. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!