Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az anyuka kisfiúval, apuka...

Az anyuka kisfiúval, apuka kislánnyal, miként oldja meg a gyerek vécézését nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 22:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%
A fiamat vittem mindig magammal, kb 7 éves kora óta nem hajlandó, megy egyedül a férfiba. A lányaimat viszont az apjuk a férfiba vitte, nem értek azzal egyet, hogy nem húzzák fel a szemüket a nőiben, én felhúznám. Nem leskelődtek soha, csak egyenesen bemasíroztak a fülkébe. :)
2022. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
11. Az komoly, inkább nézzék a lányaid a kósza kolbászokat a piszoárnál, mert nehogy lássa egy férfi a mit is? Hogy kezet mosol? Vagy neadjisten hallja, hogy egy nő is pisil? Az év anyja 😅
2022. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Hát, lehet hogy én vagyok az év anyja, meg az uram az év apja, de sosem értettem, hogy látna bárki is "kósza kolbászokat" a mosdóban. Fel sem merült bennünk soha, hogy a nőibe kéne mennie.
2022. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
Hozzátenném, hogy mivel ez a kérdés rendszeresen feljön itt az oldalon, nyilvánvalóan ez másnak sem ennyire evidens, csak úgy látom, kezd vállalhatatlanul cikinek számítani a többség szemében a mi véleményünk.
2022. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
A férjem a lányunkkal a ferfi wc-be megy.
2022. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
14. Hát a véleményem szerint vállalhatatlan is, ha valaki a kislányát kiteszi idegen, felnőtt férfiak nemiszervének látványának, ami traumatizálhat is akár egy kislányt, de saját prüdériája nem engedi hogy kezet mosson egy férfi előtt. Plusz ha már ennyire szemérmes vagy, gondold el ha egy férfi egy kislány előtt pisil, neki is baromi kellemetlen, csak az már téged nem érdekel. Komolyan szerinted bármelyik férfit is izgatja, aki a kislányát viszi be, hogy te egy kabinban pisilsz?
2022. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%

14 vagyok. Az én férjem pl benéz előtte,hogy vannak-e a piszoárnál.


És azért viszi ő,mert megtartja a wc felett. Én már nem bírom el (20 kg).

2022. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem se kellene egy kislányt bevinni a férfi wc-be.

Pisilő férfiak között kell elmasírozni egy khm... nem túl tiszta wc-be.

2022. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

Mint írtam, az én férjem pl csak üres wc-be viszi be a lányom.


Így is meg lehet oldani.

2022. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Engem apukám a férfibe vitt. A férfi wcben sem csak piszoár van. Volt hogy álltak férfiak a piszoárnál, de nem lepődtem meg, az oviban koedukált wc volt, kis piszoárokkal. Ott láttam már, hogy állva pisilnek, meg kukijuk van, gondoltam hogy felnőttként is így pisilnek, nem szárad le.
2022. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!