Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljessen kétségbe vagyok...

Teljessen kétségbe vagyok esve! 2,5 éves fiam nem eszik semmit, se nem iszik! Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Reggel megiszik 3 dl kakaót de utánna semmit.Egész nap semmit este megint kakaó.
2010. szept. 28. 14:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ma voltunk kaptunk antibiotikumot pénteken kell visszamenni vele.de ha fáj a torka attól még innia kellene valamit
2010. okt. 5. 12:57
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy a leghátsó fogak jönnek? az én lányom torokfájáskor és fogjövetelkor totális kajasztrájkon van. egyszer ezt csinálta márciustól júliusig!!!!
2010. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki,mi baja van?Azóta sem eszik-iszik?
2010. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Annyit mondott a doki hogy piros a torka ezért kell az antib.Azóta se nem iszik se nem eszik.Már az összes foga kint van.Most éppen alszik ami nála ritka dolog.Az első adag gyógyszert megkapta kétszer kell 5 ml adni.

Nagyon köszönöm hogy próbáltok segíteni.Nagyon kétségbe vagyok esve már enyhe nyugtató kell szednem.

2010. okt. 5. 13:11
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tudok ehhez hozzátenni, hogy az antibiotikum miatt is lehet most étvágytalan, így lehet, hogy ha vége lesz a kúrának, újra a régi lesz.


Gyógyuljatok!

2010. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam most 22 hónapos és borzasztó rossz evő. Egy ismerősöm ajánlotta a vassal dúsított szőlőlevet. (Nem olcsó és pár nap alatt el kell fogyasztani, mert bontás után csak néhány napig tartható hűtőben.) Lehet, hogy mással is összefüggött, de a fiam pár nap után elkezdett enni. Most is változó, hogy mennyit eszik, de legalább eszik.... Kitartást! Ne borulj ki, mert azzal is csak rossz hatást érsz el!
2010. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeim most estek át a herpeszes torokgyulladáson. Iszonyúan fájt a torkuk, nem ettek, alig ittak. eleinte piros volt a torkuk, majd apró fehér hólyagos. A doki nem írt fel antibiotikumot, mert a vírusra szerinte nem hat. Gyógyszerrel, vagy anélkül 1-1,5 hét volt a gyógyulás. Fiam (2,5 éves)nagyon nehezen viselte. Minnél fiatalabb a baba, annál rosszabb. Ilyenkor nem kell eröltetni az étkezést, a folyadék a lényeg. Pár nap múlva, sztem ha nem javul, vidd vissza a dokihoz. Addig JEGYZETELJ! mindent papírra. Mit evett-ivott, mennyit, mikor.

Nagyon fontos ilyen esetben jegyzetelni, mert az ad igazi információt. (azóta tudom ezt, mióta fél éve kiszáradás miatt 2 gyerekkel kellett bemennem, mindkettő infúzióra került. szerencsére gyorsan felépültek.)

2010. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem csoda, hogy nincs étvágya. A kakaótól teljesen jól lehet lakni.
2010. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Most evett meg 3 db babapiskótát 2 kicsi pohár teával.
2010. okt. 5. 15:11
 20/22 anonim ***** válasza:
Jòl van,ez màr valami:) nyugodj meg. Jajj,szegènyke! Biztos,hogy elveszed a tejèt? Akkor mèg annyi kalòriàt sem kap,mint eddig... Kinàlgatsd minden fèlèvel, vashiàny simàn lehet! Sztem adhatsz neki kakaòt,de csak a felèt tedd a tejbe,mint eddig,mert a kakaò foghat, nem hiszem hogy a kàlcium fog. Napi kèt tejes cucc,szerintem kell mèg egy ekkora kisgyereknek. Nem hiszem,hogy ezèrt nem eszik ebèdet,mert reggel megivott egy üveg tejet....Fözd csak a kedvenceit. Jajj,nagyon sajnàllak! Amugy csak ugy tudom megitatni a fiam,hogy nem kinàlgatom, csak benyomom jàtèk közben a csöröst a szàjàba ès megburitom. Szinte kortyonkènt itatom. Megtanult szivószàllal inni, ezzel jobban megy.
2010. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!