Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat evő gyerekek szülei. Ti...

Sokat evő gyerekek szülei. Ti mindig adtok enni, ha kér?

Figyelt kérdés

4 éves lányom van és sokat eszik nagyon

Ma pl 18.40 körül megevett egy nagy tál húslevest, tésztával, zöldségekkel, hússal.. bőven laktató

Én rá 1 órára vacsoráztam csak szendvicset, persze ő is kért egy vajas szalámis sajtos szendvicset meg megevett mellé egy kis banános Danonino joghurtot..


Ha már egyszer vacsorázott indokolt, hogy újra adjak neki?


Elég sokat eszik egy nap..


Ti szabtok gátat, mondotok olyat, hogy nem adtok neki enni amikor nem feltétlenül indokolt?


108 cm, 15.2 kg jelenleg


2022. nov. 8. 20:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Én sehol sem írtam, hogy kövér vagy baj van az alkatával..azt írtam félek, hogy kövér LESZ.
2022. nov. 10. 09:18
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

"17. Ha túlsúlyos meg éhezzen a 4 éves, igaz?"

Senki nem állította, hogy éhezzen. Mit kell folyton kötekedni?

Egyébként én sem főzök egy nap háromszor. Ha marad ebédről főtt kaja, azt eszik vacsira, ha nem, akkor meg kenyeret. Egyébként az enyémek húst hússal esznek, ami biztosan nagyon jó a fejlődő szervezetnek, csak elég drága mulatság ma már.

2022. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
95%
32. Te írtad, hogy ha nem túlsúlyos igen? Ha nem, nem neked szólt? Ha igen, akkor meg válaszolj arra, hogy mi a teendő, ha éhes a 4 éves túlsúlyos gyerek.
2022. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!