Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmenetek nyaralni férfiként...

Elmenetek nyaralni férfiként egyedül az 5 éves kislanyotokkal vagy felesleges 2 esben szállást foglalni ?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta de valami olyan érzésem van hogy ez penzkidobas mert én nem fogok pihenni ő neki még jó lenne a helyi strand is .

Szerintetek ?


Talán ha lenne egy 8 9eves gyerek akor mehetnénk 2 esben de így mi értelme?



#nyaralás #Gyerekkel nyaralás
2022. nov. 14. 20:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
10-es kommented alapján azt mondom, TE tényleg jobb, ha nem viszed nyaralni.
2022. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Gondolkodok 2 esben ameg ilyen kicsi félek tőle.

De ha már 8 9 éves lenne akor már simman elvinnem full 2 esben is.

Ha már önállóan öltözik és eszik és alszik !! Akor már jó.

Pénzt és fuvart azt adom és szórakoztatást is

2022. nov. 14. 23:40
 13/47 anonim ***** válasza:
4%

5 évesen nem tudja a 12-ben felsoroltakat egyedül csinálni?

Anyuka jól elkú..ta a nevelését.

2022. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy 6 kor kell nálam nekem az nem pihenés mintha melóba mennek ugyan az .

Kajálni maga eszik de figyelni kell mert ha nem akor disznoolat csinál

Öltözni tud az oviban valahogy .nálam öltöztetni kell de lehet csak azért mert neki így könnyebb.

2022. nov. 15. 00:01
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nekunk, egyedulallo anyukaknak pont ilyen nehez a gyerekneveles 0-24 ben, 18 even keresztul !

Par naprol van szo es itt vinnyogsz, hat hihetetlen, komolyan !

2022. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez durva. Es akkor az anyja mit elhet at? Te apak gyongye, te.

Nem kell takarozni azzal, hogy ferfi vagy es neked nehezebb, hat megall az eszem. Te is ugyanugy a szuloje vagy, mint az anyja!

Alig latod, de hisztizel, hogy neked nehez.

Elarulok neked egy titkot: mire az a gyerek 9 eves lesz, addigra mar keso lesz es tudatosan nem akar majd veled menni sehova. A gyerekek nem hulyek, erzik, ha valahol teherkent vannak kezelve.

2022. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

16#Anyjának is az .amikor csak teheti akor rám hárítja a gyereket.

Én nekem kotelesegbol is kell még amugy őszintén nincs jobb dolgom.


Csak az éjszakát bírom nagyon nehezen ha nálam alszik nálam csak 1 szoba van mert amúgy egyedül élek.

És én nem tudok úgy aludni hogy itt van a lányom ő elalszik fel ora alatt de én kb egész este fent vagyok. Ha meg ép sikerül is aludnom 6 kor kell .ha ez nem lenne jók lenne akor jó lenne .de így egy kínszenvedés az ejszaka

2022. nov. 15. 00:47
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Undorító egy "apa" vagy ne haragudj, csak aztbsorolod, hogy neked(!) miért rossz a kislányoddal lenni.


De tudod, a gyerekkel valónidőtöltés, nyaralás tényleg nem arról szól hogy délig alszunk aztán meg feltett lábakkal sütettjük a hasunkat a medenceparton.

Minek kellett neked gyerek

2022. nov. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
14%

Én megértem a kérdező. Jöhet a lepont. 8 éves egyke gyerek szulei jöttek most nyaralásról haza, kb. mint a felmosórongy. Pedig nem problémás a gyerek, de mivel nincs tesó, igy valakinek állandóan foglalkozni, programozni kellett vele. Nekünk több gyerekünk van, és így azért könnyebben kifekszünk a medence szélére, hogy jatszatok egy kicsit, mi meg pihizunk. Ez 1 gyerekkel nem megy.

Ettől függetlenül elvinnem, 1-2 éjszakára, belföldre, valami gyerekbarát helyre. De arra készülj, hogy kemény lesz, de ha úgy állsz hozzá nagy élmény lesz mindkettőtoknek.

2022. nov. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
93%

"Nekünk több gyerekünk van, és így azért könnyebben kifekszünk a medence szélére, hogy jatszatok egy kicsit, mi meg pihizunk. Ez 1 gyerekkel nem megy."


Ne viccelj már!

Ilyen korú gyerekeket pont hogy nem lehet még kicsapni a medence szélére, hogy na mi pihizünk, ti meg úgy fulladtok meg, úgy ölitek egymást és úgy mentek ketten kétfélé, ahogy akartok.

Kettő kicsire sokkal jobban kell figyelni.

Míg ha egy van, ahhoz elég egy szülő, a másik fekhet a napon, elmehet úszni a mélybe...stb.

Tapasztalat.

2022. nov. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!