Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmenetek nyaralni férfiként...

Elmenetek nyaralni férfiként egyedül az 5 éves kislanyotokkal vagy felesleges 2 esben szállást foglalni ?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta de valami olyan érzésem van hogy ez penzkidobas mert én nem fogok pihenni ő neki még jó lenne a helyi strand is .

Szerintetek ?


Talán ha lenne egy 8 9eves gyerek akor mehetnénk 2 esben de így mi értelme?



#nyaralás #Gyerekkel nyaralás
2022. nov. 14. 20:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát de vicces vagy. 2 gyerekem van de ma*ha

Egy 2 és egy 8 éves, mivel itthonról dolgozom eleget vagyok velük és valahogy képes vagyok lefoglalni őket nem csak tv-vel meg telefonnal.

Kicsit találd fel magad...felnőtt ember vagy elvileg.

2022. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Nőknek erre van agya és türelme

Nekem ez más.

2022. nov. 15. 14:25
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nokent nekem sincs arra agyam es turelmem, hogy a kisfiammal orakon keresztul autokkal meg vonatokkal jatszak, szoval fejezd mar ezt be, mert szanalmas!

De megteszem, leulok vele es jatszok, akkor is, ha kurv..ara nem erdekel, mert a gyerekem es szeretem es tudom,hogy neki oriasi elmeny a kozos jatek!

De amugy a szakemberek is azt mondjak, hogy hagyni kell a gyereket unatkozni, szoval tenyleg nem kell mindig szorakoztatni. Nem art, ha megtanulja feltalalni magat.

2022. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Ez lehet igaz.csak ha kimegyek a szobából már apazik .

Valahogy pedig ez kellene

2022. nov. 15. 14:42
 35/47 anonim ***** válasza:
2022. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
És mièrt nem mész vele biciklizni meg erdei túrára, ha már azt szereted?
2022. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Mert ő nem szeret sétálni legalábbis sokat nem .felvetetne magát.

Biciklizni potkerekesen tud de azt is 5 perc után magunja .


Elmenyfurdoben ellenenk azt enis szeretem de megint a legtöbbet bezártak 😀😀😀 már megint .

Télen meg nemtudtam elmenyfurdobe vinni csak nyáron mert vagy covid volt mostmeg drága a rezsi.

2022. nov. 15. 16:16
 38/47 anonim ***** válasza:
87%

"Nőknek erre van agya és türelme


Nekem ez más."


Ezek szerint leszbikus vagyok és a férjem valójában nő. 🤣

Mert neki van "erre agya és türelme".

Egy gyerekkel, két gyerekkel, beteg gyerekekkel home officban, felelős állásban, sokszor 0-24-ben.

Jaj, megyek is haza, jól megszeretgetem amiért ennyire normális. :)

2022. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Na újabb közös program, tanítsd meg biciklizni.


Azért van nyitva több fürdő is, és az is egész napos program.

2022. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Pár ötlet, hátha. Biciklihez nézz utána, van trailgator, amivel a tiedhez kapcsolod a kisbiciklit. Pótkerekeshez is lehet, addig elforgatod a pótkereket. Kisebb távokra már próbálhatjátok, tavasszal, ahogy jön a meleg, már lesz tapasztalat vele.


Kirándulni mi sokat megyünk az egyévessel. Háti hordozó a megoldás. Majd megedződsz :-) Úgy találd ki az útvonalat, hogy fél óra séta után "véletlenül" egy játszótérre bukkanjatok. Aztán lehet növelni az időt.


Geocaching is bejöhet, de az első pár ládánál menj biztosra, előtte csekkold le, vagy rejts el valamit magad. Legyen biztos sikerélmény. Az öcsémet már az motiválta, hogy versenyeztünk, ki veszi észre hamarabb a következő turistajelzést. Szedd össze a kreativitásod, hidd el, a nők is csak azért képesek rá, mert muszáj.


Autóhoz van kártyacsomag, keresni kell kinézve teherautót, kalapos embert, állatot stb. Tesómat lekötötte. Házilag készíthetsz kirándulásra is.

2022. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!