Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmenetek nyaralni férfiként...

Elmenetek nyaralni férfiként egyedül az 5 éves kislanyotokkal vagy felesleges 2 esben szállást foglalni ?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta de valami olyan érzésem van hogy ez penzkidobas mert én nem fogok pihenni ő neki még jó lenne a helyi strand is .

Szerintetek ?


Talán ha lenne egy 8 9eves gyerek akor mehetnénk 2 esben de így mi értelme?



#nyaralás #Gyerekkel nyaralás
2022. nov. 14. 20:47
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Ja 2 szülővel vagy tesoval jobb jatszora is mikor leviszem inkább viszem egy nagy forgalmú jatszotere a város közepén mindegy hogy autózni kell .


Mint olyanra ahol valószínű egyedül játszana. Azért mert a többi gyerekkel jobban elvan

2022. nov. 15. 08:37
 22/47 anonim ***** válasza:
82%
Inkább mondj le róla. Hidd el boldogabb lesz egy ilyen apa nélkül. Mi az hogy egy 5 éves gyerekkel aki a sajátod nem tudsz 3-4 óránál többet foglalkozni??? Ásd el magad jó gyorsan!!
2022. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

22#Van amikor velem van 2 napot de full egyedül folyamatosan hogyan kötöd le ? Azt a 3 órát simma játékos foglalkozásra értettem.

Tv telefon lekoti persze de azt meg nem lehet sokat .

Lefogadom úgy okoskodsz hogy életben nem voltál full 2 esben kisgyerekkel

Olyannal aki egyedül nem játszik el!!


Kimegyek WC re mar az probléma

Mert még oda is jönne utánam .

Nem minden gyerek egyforma .én simman eljatszottam egyedül de a lányom nem ilyen .


Ha lenne tesója megint más lenne de egy egykenek igenis tudnia kell egyedül játszani.

2022. nov. 15. 10:22
 24/47 anonim ***** válasza:
20-as, nem két 5 évestől van szó, általánosságban írtam azt, amit. Bocsi, de nekem is tapasztalat.:)
2022. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Na azert nem kell martirkodni, elhiheted, hogy itt a valaszolok tobbsege volt mar kettesben nem is keveset a sajat gyerekevel es tuleltuk.


Te vagy az apja! 5 eves, elmagyarazod szepen neki, hogy uljon a feneken, nem kell utanad mennie a wc-re is, nyugi, nem fogsz eltunni.

Kezmuveskedni nem szeret? Rajz, festes, gyurma, gyongyfuzes, hajtogatas? Lego? Vannak nalad egyaltalan jatekai?


Amugy lehet hagyni nyugodtan unatkozni is, en se szorakoztatom 0-24-ben a gyereket.

De mehettek jatszoterre, cukraszdaba, kirandulni, setalni, nem kell otthon ulni 2 napig, de azert persze nem is kell egy nap 20 program, mert akkor meg az lesz a baj, hogy tulfarad.

Neked meg nem tudom, kene valami terapia; mert ezek szerint a gyerek alszik, csak 6-kor kel, de te vagy keptelen aludni. Nyilvanvaloan ez igy nem jo. Meg persze az se, hogy 1 szobas lakasod van, tudom, hogy nem egyszeru a mai vilagban ugralni, de a gyereknek kene egy szoba, ez nem sokaig fog igy menni. Mar ha neked fontos, hogy latogasson teged kesobb is, csak akkor. Most se igazan erzi otthon magat, ez is lehet a baj szerintem.

Amugy meg ne etesd es ne oltoztesd 5 evesen. Megy az neki egyedul is, csak nem akarja. Hisztizni fog? Igen! Es? Te vagy az apja, meg egyszer mondom, neked kell nevelni, nem forditva!

2022. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Remelem troll vagy, mert ha nem, nagyon gaz a viselkedesed 🤮
2022. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

26#Miért is gáz?


Foglalkozom a gyerekkel elég sokat és programozni is eljarunk pont azért mert nekem könnyebb kint lennem vele mint a lakásban.


Inkább elviszem allatsimogatoba vagy nagyjatszora vagy fürdőbe

Ott elvan .direkt megyünk néha messzebb mert kocsiban is elvan


De otthon nálam ugyan úgy van sok játék mint nála de aztis csak úgy játsza ha enis játszom.

Egyedül nem játszik el.es akor hulyesegeket csinál.


Nagyon nehéz lekötni .mikor hozzám jön már előre kitalalok valami programot felépítem a 2 nap programját.


Őszintén az a baj hogy még kicsi és ami engem érdekelne pl kajakozas biciklizés erdei túra.

Meg ilyen régi katonai létesítmények látogatás az erdőben.

Öt nem érdekelne es ilyen picit nem vihetek magamal én meg nemtudok rajzolgatni meg gyöngyöt fűzni



Ha nagyobb lesz tudok majd vele mindent csinálni.perste már jobb mint 2 évesen mert akor kb semmit nemtudtam vele csinálni most 5 évesen már vannak programok


De lenne már 9 éves 😀😀

2022. nov. 15. 11:07
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

A sajat gyerekedrol van szo ! Jatsz vele ! Egyedul nevelem a fiam, szuletesetol , 7 eve 0-24 oraban en vagyok vele, kettesben, es lekotom !!! Te meg 3 napot nem birsz ki ??

A SAJAT gyerekeddel ?

Szegyelld magad, es remelem oregkorodban nem nyitja majd rad az ajtot az oregek otthonaban.

2022. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy lesz, ezek akkor se feltetlenul fogjak erdekelni. Hiaba varod, hogy legyen 9 eves, igazabol nem ertem, miert akadt ez be annyira nalad, de o egy kulonallo szemely, nem te vagy.

Engem pl meg 29 evesen se erdekelnek ezek, amik teged, biciklizni kifejezetten gyulolok, gyerekkent se volt ez maskepp. A turazast szeretem mondjuk, megyunk is sokszor.


De most is el lehet vinni a gyereket setalni az erdobe, nyilvan nem 50 kilometeres teljesitmenyturat kell vele menni,de nyugodtan kirandulhattok.


Semmi valtozas nem lesz, elmondom neked x ev mulva, max a kapcsolatotok lesz egyre rosszabb, ahogy elkezd kamaszodni. Most kell nevelni, most kell kapcsolatot epiteni vele, nem majd. Mert majd mar keso lesz, de nem fogod fel.

2022. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

29# szeret nálam lenni és szerintem mindig fog mert nálam nincs szigor itt bármit lehet neki .

O jól érzi magát mert sok helyre megyünk mekiben kajálunk otthon meg dinosat játszom vele ( harapós hegyesfogu dino elrabolja a hercegnőt ő meg a dinovadasz levadásza)😀 velem csak akció játékot lehet .


Nemrég a dunanal voltunk Neszmelyen és ott van egy nagy sziget amire át lehet menni egy koszorason keresztül

Atmasztunk.es akkor azzal szórakoztam hogy ez a kalózok szigete 😀😀 és hogy megkeresuk az aranykincsuket .

Labnyomokat találtunk arra meg azt mondtam oroszlán és hogy lehet megette a kalozokat. És olyan aranyos volt elhitte .



Babát nem öltöztetek meg fesulgetek


Most babasminket vetetett magának.de azzal is csak úgy tud játszani ha én is ott vagyok fuh ez nem az én világom.

2022. nov. 15. 11:43
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!