Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmenetek nyaralni férfiként...

Elmenetek nyaralni férfiként egyedül az 5 éves kislanyotokkal vagy felesleges 2 esben szállást foglalni ?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta de valami olyan érzésem van hogy ez penzkidobas mert én nem fogok pihenni ő neki még jó lenne a helyi strand is .

Szerintetek ?


Talán ha lenne egy 8 9eves gyerek akor mehetnénk 2 esben de így mi értelme?



#nyaralás #Gyerekkel nyaralás
2022. nov. 14. 20:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Szeret nálad lenni, mert nálad mindent lehet-hát ez tényleg szuper.
2022. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Ha az anyjával történik valami, és neked kellene felnevelni mit csinálnál? Eret vágnál magadon? Megcsinalni könnyű, felnevelni nehéz muci 😉
2023. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Ott van anyám és a húgom őket is besorozom 😀 vagy ha lesz új párom akor öt is 3 nőnek felvaltva nem.olyan nehéz a maradék időben meg egye fene vigyázok rá
2023. jan. 11. 08:24
 44/47 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással nagyon remélem, hogy a gyereked látja, mennyire nem vagy az apja, és leszarja a fejedet. Mert ennél többet nem érdemelsz!

A jövőben meg dupla kotont húzzál a pöcsödre, nehogy még egy gyereket szerencsétlenné tegyél!

2023. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Minél nagyobb annál könnyebb lesz vele nekem férfiként.


Kisgyerekhez a nőknek van türelme.


Ha majd lesz egy 8 9 evves akor már simman elmehetunk bárhova. Akár külföldre is


Az a baj ameg ilyen kicsi nem tudok vele mit kezdeni.hs unatkozik akor meg az agyamra megy .

2023. jan. 11. 08:50
 46/47 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy az agyadat megy a saját gyereked! Ez nem férfi, vagy nő kérdése! Elmondanám neked, hogy több férfi is van, ahol lelépett anyuka, és ott maradt 1-2 gyerek apukának. Kicsik (3 és 5 az egyik helyen, másik helyen meg 7, 4, és 2,5). Ők is tudnak mit kezdeni velük, le is tudják kötni őket! Egyszerűen nem is mered a saját gyerekedet, nem is akarod ismerni, és leszarod hogy őt mi érdekli, csak az számít, hogy téged az nem!

Hát kispofa erőltesd meg magad, és ha már megcsináltad, nőjj is fel a feladathoz. Mire 8-9 éves lesz, már köszöni majd szépen, de nem kér belőled!

2023. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Kisgyerekekhez a nőknek van türelmük"

Mesélj még

Apám EGYEDÜL nevelt fel engem és 3 testvéremet

Mikor wgyedül maradt én voltam 4(!!!!) hónapos a bátyám 2éves, a nővérem 5 a másik bátyám pedig 7

Amennyire csak tudott helyt állt, és csodás gyerekkorunk volt

Érdekes egy felfogásod van

2023. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!