Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírjátok egy 3 évessel...

Hogy bírjátok egy 3 évessel és egy 1 hónapos babával (vagy hasonló korkülönbséggel született gyerkőcök)?

Figyelt kérdés
6 hete született a kislanyom es 3+ a kisfiam. Rengeteg türelmem van, es nagy a teherbirasom de az elmult egy honap nagyon nehez volt. Szerencsere itthon van a ferjem aki segit, de nemsokara visszamegy dolgozni es egyenlöre elkepzelhetetlen szamomra, hogyan vegzek el mindent. A nagy csak szeptemberre, jo esetben talan tavasszal kap helyet az oviban. A picit szoptatom 0-24. Az idö sz**r, a setak igy nem mindig megoldhatoak mellette a hazimunka es nem kell meselnem gondolom. Ti hogy birtatok? Probalok valami rendszert kialakitani, de egyenlöre csak a kaosz van 🙁

2022. nov. 23. 12:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Olvasom a kommenteket es nem tudom eldönteni h sirjak vagy nevessek.


1. külföldön elünk= nincs CSOK 😅l


2. kedves idöbeosztos kommentelö- a 3 evesem kepzeld nem marad pont akkor nyugton amig en porszivozok vagy fözök, vagy hajtogatok! Hiaba 10 perc vagy 30 perc. Igen vannak legoi, jatekai, mesekönyvei, de nem eppen akkor jatszik vele amikor nekem dolgom van!


3. eltelt egy honap a kerdesem ota, mar megtanultam beosztani a napot es nagyjabol müködik. Viszont azt ne mondja nekem senki, hogy ujszülött babaval es otthon a tesokkal "semmi dolga nincs"!

2022. dec. 12. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!