Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől én most rossz anya lennék?

Ettől én most rossz anya lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon vártam már mikor sikerül végre nekünk is a bébi.Augusztusban sikerült is összehoznunk a pici lányunkat,májusra vagyunk kiírva.De ez a terhesség nem igazán úgy alakul ahogy én elterveztem.Sokszor fáj a hasam,nehéz ülnöm s feküdnöm is.Fáj mindenem,más anyuka azt mondta neki semmi baja nem volt terhesség alatt,anyukám is azt mondja hogy ő se szenvedett annyit amennyit én.Most én vagyon ilyen szerencsétlen csak.Egy jó dolog van csak a terhességemben amikor érzem mozogni a kis lúrkómat,de az is sokszor fájdalmas.Már alig várom hogy vége legyen a terhességnek és láthassam az én pici babámat,és vége legyen a sok fájdalomnak.

2013. márc. 15. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
A terhesek nagyobb része így érzi magát, csak hazudik másoknak, vagy elfelejti.
2013. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Én is teljesen így érzek. Jó anya vagy!


32hkm.

2013. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
aZ IDŐ MEGSZÉPÍTI A DOLGOKAT. bIZTOSAN NEKIK SEM VOLT ÁLOM A TERHESSÉGÜK, CSAK ARRA MÁR NEM EMLÉKEZNEK. Jajj bocsi a cl miatt.
2013. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Most nyugottan lehet lepontozni. 3 gyerekem van és szeretnénk még egyett de kifejezetten utálok terhes lenni. Ha tehetném végig aludnám az egészet. Nekem is a legjobb az volt mikor meg mozdultak és már szépen érezhetően mozogtak. Alig vártam,hogy meg szülessenek és a karjaimban tartsam őket. De ettől még nem érzem magam rossz anyának. Mindenki másképp viseli.
2013. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sokaknak nem álom a terhesség!! Mondjuk nem tudom én akiket ismerek igenis bevallják bizony hogy mi minden bajuk van egyáltalán nem tüntetik úgy fel hogy 100% felhőkön lebegés lett volna:) Inkább az idősebbekre (anyukánk korabeliek) jellemző ez de szerintem azért amit írtak a megszépítő messzeség.

Egyébként meg simán lehet hogy neked is lesz problémamentes terhességed ezután még:) Nekem első babával 12.hétig kegyetlen rosszullétek, hányás, mellfájdalom kísértek, majd jött pár nyugodt hét, majd a hátam kezdett iszonyatosan fájni feküdni nem bírtam, majd 32.héttől olyan szinten vizesedtem hogy mindenem fájt tőle, és már reggel vizes voltam, és a gyomrom is égett nagyon.

A második terhességemnél pedig az égadta világon semmi bajom nem volt! Nem fájt a hátam nem voltam rosszul egy percig se, egészséges ételeket kívántam, vége felé sem voltam vizes csak talán 1 hetet. Úgyhogy van ilyen is olyan is:)

2013. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szuperül viseltem a terhességet, életem legszebb 9 hónapjának simán nevezhetném, semmi hányás, szédülés egyéb terhességi nyavalya nem volt, szinte alig híztam és az utolsó napig aktív tudtam lenni.


Na a szülés már más tészta, én azzal szívtam meg nagyon. Borzasztó élmény volt, sosem fogom elfelejteni azt a fájdalmat, azt a kínt illetve én nagyon rossz dokit és kórházat fogtak ki így még ők is rátettek erre egy lapáttal, de inkább nem írom hogyan, nem akarlak elrettenteni. Mikor mondom másoknak hogy milyen megalázónak érzem az egész szülési folyamatot, amit ott átéltem egyből pofákat vágnak, lehülyéznek és beszólogatnak hogy rettenetes anya lehetek ha a szülés miatt nyafogok. De nem vagyok rettenetes anya, nem azon múlik ki milyen anya lesz hogy hogyan viselte a terhességet/szülést.


Te sem vagy rossz anya! Ne foglalkozz a beszólogatásokkal és ne érezd magad kellemetlenül, felesleges lelkiismeretfurdalást pedig pláne ne gyárts magadnak! Mikor kibújik majd a pici tiszta lappal fogsz kezdeni és te alakítod hogy milyen anya leszel. Ez csak rajtad múlik, nem azon hogy hogyan élted meg a terhességed vagy hogy mennyire rosszul voltál!

2013. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mint te is irod, BABAT szerettetek volna, nem terhesseget ;) A babadat pedig imadni fogod, fuggetlen a mostani dolgoktol. Van akinek konyebb, es van a kinek nehezebb a terhessege.


A masik ilyen a szopatatas ;) Mindenki leirja, hogy az egy csoda! Rozsaszin lanyregeny! Hat nekem meg az nem az ;) Jo dolog, csak fajdalmas (nekem). Ettol meg nem leszunk rossz anyak. Az valahol mashol kezdodik. Hamar itt lesz a majus, aztan vegre meglatod ki is csinalta ezt az egesz felfordulast ;)Sok sikert.


6-os hozzaszolo: mintha en irtam volna. :) A terhessegem a szules mellet siman elbujhatott volna. Megirnad esetleg nekem privatban, hogy mi volt a gond szulesnel?

2013. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Várandósok című filmet, nagyon jó, és akkor igazán megérted a te, és mások helyzetét!
2013. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ezer éve meg akarom már nézni ezt a filmet de sehol nem találom. Youtube-n sincs fent, meg torrent oldalakon sincs. Hol lehet megnézni/letölteni?
2013. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az elejét nagyon szívesen átugrottam volna és is, dolgozni se tudtam olyan hányinger meg stb kínzott. ettől nem leszel rossz anya :).
2013. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!