Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ettől lennék rossz anya?

Tényleg ettől lennék rossz anya?

Figyelt kérdés

6 hónapos a babám és el mentem a szomszéd utcába fodrászhoz kB 40 perc volt az egész. Tegnap sógornőm jött hozzánk és észre vette hogy rövidebb a hajam majd mondta, hogy ő biztos nem menne el ilyen pici baba mellől mert nem életbe vágó a fodrász.

Azt hozzá tenném, hogy apukával volt és minden rendben volt.


2020. okt. 17. 19:04
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2020. okt. 17. 19:06
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis. Miért ne lehetne a gyerek az apjával is kicsit.
2020. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Úristen...


A sógornőm már 2 hetesen ott hagyta fél-egy órára a picit a szüleinél, ha vissza kellett menni az orvoshoz vagy elintézni valamit és az égvilágon semmi baja nem lett a gyereknek.


Én is mondtam, hogy biztos nem fogom elvinni a tömegbe nagybevásárolni a babát, ha megszületik, addig a nagyszülőknél lesz, akár 3 hetes, akár 3 hónapos.

2020. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
A sógor nem komplett!
2020. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ennek kéne normálisnak lennie. Attól, hogy anya lettél nem szüntél meg nőnek lenni, nyugodtan menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, barátnőzni, ha neked ahhoz van kedved és tudod kire bízni a gyerekedet.

A sógornőt pedig vagy oszd le, hogy ne pofázon az életedbe, gyermeknevelési elveidbe, vagy zárd ki a házból. Nekem nem hiányoznának a hozzá hasonló mérgező emberek.

2020. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Mi ma az 5,5 hetes picit hagytuk a nagyszülőkre, mert a nagyot elvittük szülinapi bulira egy fél órára lévő városba és míg ő ott volt mi bevásároltunk. Kb 3 óra volt (tápszeres a baba).

Sógórnőd nem százas.

2020. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem.De ezt gondolom magadtól is tudod.
2020. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Mindkét gyereket 9 naposan az apjukra hagytam kb. 4 órára, amíg a 40km-re lévő kórházba mentem varrat szedésre és elmentem az anyakönyvi kivonatukért. Észre sem vették, a pocak tele volt, a pelus tiszta.


Nem vagy szar anya, a sógornőd idétlen.

2020. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
27%
6 hónaposat már ott lehet hagyni. Pár hetest szerintem nem. Vagyis én sehol nem hagytam ott a pár hetes újszülöttemet. Anyjánál a helye. Mindenki kibír 2-3 hónapot a körmös-fodrász-kozmetikus szentháromság nélkül. Az más, ha orvoshoz megy.
2020. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Jesszusom...hát akkor engem már máglyára vetett volna 😄 3 hetes baba mellett vizsgáztam ... és rendszeresen elmentem ide oda rövidebb idökre. Mondjuk második baba, az elsővel én is kényszeresen otthon ültem mint aki attól fél, hogy apukával baja esik...felesleges...hülye hogy ezt mondta.
2020. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!