Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is csak a tv meg...

Másnál is csak a tv meg szekálás megy?

Figyelt kérdés
Addig legalább csend van,míg megy a tv. De nyilván nem mehet egész nap. Naponta minimum 3 órát játszok a gyerekkel és 2-3 óra elmenős/kinti program is van,de nem minden nap. 1-2 órát rajzol. A fennmaradó időben engem szekál,hogy miért nem játszok vele. 8kor kel, este 10kor alszik el,hiába fektetem le fél 9kor. Már annyira elegem van.
2022. dec. 30. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves

Nálunk ugyan ez 4 éves lesz

2022. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Akkor talán játssz vele
2022. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Mintha én írtam volna...


Lassan 4éves a fiam.

Elvárná, ogy 0-24ben játszak vele

Van nekem dolgomy amit nem csinál meg helyettem senki. Bevonni nem lehet, csak szenved. Napi 2órát átlagban játszok vele a házban, meg még ennyit az udvaron. A fennmaradó időben vagy hisztizik, hogy őt senki nem szereti, neki nincsenek barátai, nincs játszótársa. Vagy épp az 1 éves hugával kötözködik.


Nálunk is megy a tv, mert különben megőrülnék.

2022. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derjaderja ***** válasza:
45%

Nálunk én is pihenő hetet tartok, mert raadásul gyógyulok is. Így nincs ez, játszanak együtt is (2 es 4 évesek), gyakran van vita, de nagyon jokat is tudnak játszani.

2 óránàl egy nap ők sincsenek többet el, de nem is elvárás.

Nagyon jókat játszunk, mindenfèlét. Minimumot főzök. Tegnap hoztunk hazafelé gyrost. Elég lazára veszem a háztartast, de azért ami muszaj azt elvégzem, mosok mindennap, pakolok el ruhát, felmosok, rendet rakok, ilyesmi.


Vannak elmenős progik (kori, kisvasút, lesz mozi, gyerekzsúr jövő héten), vagy legalább séta mindennap. Párom is itthon volt tegnap meg tegnapelőt.


Persze fárasztó így is egy nap, de főleg mert még szarul vagyok. Most épp TV-zünk hárman a 2 gyerekkel összebújva, 45 percet számoltam, közben regényt olvasok meg ide írok. Aztán annyi mára a TV.

A kisfiam éjjelente nyűgös és az is fáraszt, hogy kialvatlan vagyok. De főleg az elmúlt honap csinált ki. De ez az unatkozás meg szekalás ez nincs, amit már másik kérdésben is írtak.

2022. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

"8kor kel, este 10kor alszik el,hiába fektetem le fél 9kor. "


Ezen komolyan csodálkozol?

Az a gyerek fog aludni fél 9-kor, aki 6 körül kel.

2022. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Azért nem mindegy, mert egy 2 évesnek élettani igénye, hogy "szórakoztasd", de egy 6 évesnek már illene valamennyit egyedül játszani.


Mennyit tévézik? Az pl. durván rombolhatja a kreativitást, és amiatt is unatkozhat, mert egyszerűen nem tud mit kitalálni. Plusz fel is pörög tőle, szóval nem csoda, ha nem akar elaludni.

2022. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nem akarlak elkeseríteni, és tudom, hogy fullasztó, de ez egy teljesen normális viselkedés. Főleg egyke gyereknél.
2022. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!