Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a fajta "szomszédolás",...

Babyboom567 kérdése:

Ez a fajta "szomszédolás", számodra elképzelhető?Vagy én vagyok rosszul összerakva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az előbb furcsa dolog történt,és azóta sem tudom, hogy mi lenne a normális reakció,remélem tudtok segíteni.


Kopogtak,fura volt,mert zárható a folyosó,az öreg néni szokott nekünk hozni pogácsát,gondoltam megint ő az.De egy kb 6 éves forma kisfiú volt, és határozottan indult befelé(nem engedtem),kérdezem ki vagy,és hogy kerülsz ide.Mondja, hogy az anyukája!! küldte játszani.Kérzdezem:De hát hol laktok,és mikor költöztetek ide?De akkor már gondoltam,hogy a folyosó a szélső lakásba laknak(vasárnap költözött valaki).Elterelgettem a lakásig,hogy hátha ott a szülője, de csak egy másik8-10 év körüli fiú volt,mondom neki, hogy visszahoztam a kisfiút, mert betegek vagyunk(ez igaz is) ,és nem szeretném,hogy elkapja.

A kérdéseim a következők:

-Teljesen hétköznapi dolog -e manapság,vadidegenekhez átküldeni a gyereket játszani?

-Nem vagyok ellene,hogy időnként KICSIT átjön a gyerek(sőt lenne pajtása a gyerekemnek), de csak előre megbeszélve, és nem minden nap órákra,nem csinálunk a más gyerekének a szórakoztatásából rendszert,nem akarok ingyen gyerekpesztra lenni.Ezt hogy lehet barátságosan kommunikálni?


2023. jan. 3. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális. Ne engedd be, hívatlanul meg főleg ne.

Nálunk egyszer volt olyan nem lakásban, hanem játszótéren hogy anyuka tolta a babakocsit a gyerekét a nagyobbat ott hagyta ránk játszani. Annyit láttunk már a gyerekből hogy durván játszik rombol játékot elvett a fiamtól, aztán volt hogy többször rászóltam, meg mondtam neki menj anyád után.

Hát nem tán én játszok vele, anyuka meg szart a gyerekre. Ha normálisan játszott volna a gyerek azt mondom oké játszunk együtt, de nem az én dolgom más gyerekére vigyázni

2023. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon lakom es nekem is volt egy ilyen eset, annyi, hogy ismeertuk a csaladot, de csal hebe hoba, es nem reg koltoztek a kornyekre. Francia csaladrol van szo, ennek par eve. Az akkor 5 eves lany allandoan kopogott, es ahogy kinyitottam az ajtot, jott a lany befele. Orakig ott volt, az en lanyom 3 eves volt. Az anyja nem vette eszre maghat, de nem is volt szazas. Mikor egyszer visszavittem a lanyt, az anyja ott elottunk elkezdte SZOPTATNI !!! 5 evesrol van szo... Ugyhogy tudtam nem szazas, a lanyt valahogy sajnaltam. Volt , hogy nem engedtem be, akkor meg orakig allt az ajto elott, kopogott, mar ugy sajnaltam, hisz 5 eves is meg olyan pici.
2023. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok,ahogy tudok beszélni az anyukával írok.
2023. jan. 4. 06:25
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a folytatás? Sikerült beszélni az anyukával?
2023. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem sikerült még, nem voltak otthon mikor próbáltam.Mindenképp írok,ha kiderítem a dolgokat.
2023. jan. 8. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!