Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg olyan jól eljátszanak...

Tényleg olyan jól eljátszanak egymással a testvérek?

Figyelt kérdés

Anyósom mondogatja, hogy kellene mégegy gyerek, mert két gyerekkel sokkal könnyebb, hiszen jól eljátszanak egymással.

(neki 11 év korkülönbséggel vannak gyerekei, úgyhogy tapasztalatból annyira ezt nem tudhatja).


2023. jan. 5. 09:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi garancia rá


Nekem a kicsi 2 a nagy 3,5 éves kora óta vannak jól el.


Van vita, de tenyleg jólat jàtszanak együtt.

2023. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
És könnyebb is kettővel, ahol eljátszanak együtt?
2023. jan. 5. 15:20
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi állandóan veszekedtünk, verekedtünk pici korunktól.

2.5 év van köztünk, lányok vagyunk. Sőt,manapság már nők. Most se felhőtlen a viszonyunk.

2023. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem 4 év van a két fiú között. Összességében könnyebb, amikor ketten vannak. A nagy szokott most is féltékeny lenni, "őrzi a trónját", ugyanakkor elég társasági mindkettő ahhoz, hogy inkább jóban akarjanak lenni, mint unatkozni. Pl. szünetekben, nyaraláskor, hosszabb itthonlétnél tipikusan jól jön, mert egyébként persze megvan mindkettőnek a saját baráti köre. Szokott persze árulkodás, sőt verekedés is lenni. De röhögcsélés, bajtársiasság is. Ellenem is nagyon jól össze tudnak fogni :D Most 8 és 12 évesek, szóval már egyébként is könnyebb fizikailag, hiszen "nagyok". Nagyon cukik, amikor a nagy olyan tanárbácsis és a kicsi még mindig némi ihlettel van irányába, bár már persze korántsem akkorával, mint totyogóként :)
2023. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

22


Nekem igen, se lehetne sokkal nehezebb is, ha épp nem jönnének ki egymással..erre pedig ahogy írtam, semmi garancia.


21

2023. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A gyerekektől függ és attól, mit nevez az anyósod játéknak. Mi egy bizonyos idő után elég jól elfoglaltuk egymást az öcsémmel (2,5 év van köztünk), de ez jelenthetett a játék mellett közös rosszalkodást vagy verekedést is ;). A legelején nagyon nem csíptem, mert mindig, mindenemet tönkretette és ütött, szóval voltunk hadiállapotban is.
2023. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nah nekem uti veri egymast a ket gyerek. 8-3 eves. Sok a korkulonbseg. Feltekenyek, ugyanaz kell nekik meg mindig. Ha elvannak akkor rohangalas, duborges van es baleset a vege. Valamelyik mindig uvolt. Sokkal nehezebb kettovel! Szépen csendben a foldon meg soha nem jatszottak. Csak az orult eszetlenseg megy.
2023. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!