Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges, hogy agydaganata...

Lehetséges, hogy agydaganata van a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Ha tv-t néz, főleg este, akkor erősen pislog, panaszkodik fejfájásra, szédülésre, rosszabb látásra. Néha hányingere van, volt, hogy hányt is. Az egyensúlyán én veszek észre furcsaságokat, néha nem tudja tartani az egyensúlyát járás közben... Voltunk már orvosnál, vérkép rendben, látása tökéletes (magán szemész szerint), nem történt velünk tragédia, család rendben, oviba szeret járni. 4 éves. Nagyon félek, hogy mi baja van. Olyan sok rosszat olvastam. Akinek volt agydaganatos gyerek ismerőse, milyen tünetei voltak?

2023. jan. 19. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvass össze mindent, ne gondolj egyből a legrosszabbra. Fül-orr-gègèszetre vidd el, lehet a fülèvel van gond
2023. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos mit mond?
2023. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el fül-orr gégészetre ÉS neurológiára!
2023. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szemész hogy vizsgálta? Csak képeket néztek vagy volt pupilla tágítás is?
2023. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A szemész egy géppel is megvizsgálta a szemét. Azt mondta, hogy a szemével nincs gond. Neurólogiára van időpontunk, 2 hét múlva... Háziorvos nem tud mit mondani, általános hányós vírus elleni gyógyszerek nem segítenek...
2023. jan. 19. 16:50
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Kellett szemcseppet hasznalnotok a vizsgálat előtt?
2023. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neurológia. Én hamarabb gyanakodnék egy enyhe epilepsziára, mint agydaganatra. Kiválthatja a tv villogása, lámpa villogás stb. De van amikor minden ok nélkül kijön (epilepsziából pl nem csak az van, amit mindenki ismer, hogy rángatózik az egész teste egy nagyrohamnál. Van ami csak egy egy testrészt érint vagy enyhe tüneteket produkál). Pár napig ne engedd tv-t nézni, jön a hétvége, uárj el minden kütyüt (telefon, tablet, tv... Mindent ami villog) és várd a neurológiai vizsgálatot
2023. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg csak simán rövidlátó a gyerek.
2023. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább epilepsziára tippelnék. Mindenesetre addig ne nézzen tévét amíg nem derül ki.
2023. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Testvéremnek volt (jóindulatú) agydaganata. Igaz 12 évesen derült ki. Epilepsziás rohamai voltak. Megműtötték. Nem jött vissza, de a személyisége megváltozott.
2023. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!