Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezeket tényleg kell tudnia...

Ezeket tényleg kell tudnia egy 2 évesnek?

Figyelt kérdés
Lépcsőzés egyedül, ugrálás páros lábbal, 2 szavas mondatok. A fiam most a hónapban töltötte be a 2 évet, ezek közül egyiket sem tudja. Ez baj lehet? Védőnő nem mondott rá semmit.

#ugrás #2 éves #lépcsőzés #2 szavas mondatok
2023. jan. 20. 21:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2 èves volt novemberben. Megy neki minden, a páros lábbal ugrálás egy jò ideje megy neki, kis nyuszi :D Viszont nem gondolom, hogy azoknak a gyerekeknek, akiknek ezek a dolgok nem mennek barmifèle gondjuk, bajuk lenne. 1-2 hònap is rengeteget számìt, nálunk a beszèd is most indult be jobban egy hònapja. Napròl-napra többet mondd. Már a saját nevèn kìvül megmondja az enyèmet, az apjáet, mamáèt, papája nevèt is. 2 napja.
2023. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%
2 évesen mondatokban beszélt a fiam, lányom is. Azért az nagyon gáz, ha nem megy a beszéd 2 évesen!
2023. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Az én fiam se beszélt. És? Beszélt 3 évesen. Most már lassan 13, senkit nem érdekel, beszélt-e 2 évesen mondatokban vagy nem.
2023. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
26%
Ne viccelj már, Te nem aggódtál érte?
2023. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem. A védőnő szerint is rendben volt, és a környezetemben lévő hasonló korú kisfiúk is mind ezen a szinten voltak.

Tök jó fej gyerek volt. Kevés szót használt a 2.szülinapján, de ezek között ott volt a 'pótkerék', az 'utánfutó', és a 'vonóhorog'. (Nyilván nem ejtette őket tisztán, de felismerhető volt.) Semmi aggódnivaló nem volt rajta. Úgyhogy légyszí ne próbáld nekem megmagyarázni, hogy a gyerekem nem (volt) normális, mert az azóta eltelt több mint 10 év nem ezt bizonyítja.

2023. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%

Értem, de én nagyon aggódtam volna. Minden kisfiú kislány a környezetemben ennyi idősen beszél mondatokban.

Valami visszamaradása tuti van, mert 13 évesen még nem tudhatod mi lesz belőle. Lehet az érettségi megállítja majd és megy takarítónak.

2023. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
46%

"Valami visszamaradása tuti van, mert 13 évesen még nem tudhatod mi lesz belőle. Lehet az érettségi megállítja majd és megy takarítónak."

Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, és látatlanban megállapítottad az egyébként értelmes, tájékozott, és jó tanuló gyerekemről azt, hogy visszamaradott, ha már az elmúlt több mint 10 évben ez egyetlen óvónőnek vagy pedagógusnak sem tűnt fel. Örökre hálás leszek neked.

Ja, nem.

2023. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!