Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehetne olcsón diafilmeket...

Hol lehetne olcsón diafilmeket vásárolni? Esetleg nincs valakinek a padláson felesleges?

Figyelt kérdés
A férjemnek előkerült a diavetítője, és 5 mesefilm is van hozzá. A 2 éves lányom nagyon élvezi, ha diázunk. Csak kellene még.
2008. dec. 27. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg!

[link]

[link]

Itt lehet rajta licitálni.


Vagy a keresőbe írd be és biztos kijön egy csomó válasz.

Sok sikert!

2008. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem vagy ezer van, de JPG-ben, szamitgepen :(
2008. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ.

A megadott címeken nézelődöm, nekünk is van dvd-n diafilm, de az nem olyan.

2008. dec. 27. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Tescoban és játékboltokban is lehet kapni, csak elég drágák.

Mi is elővettük a régi vetitőnket :)

2008. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, 800- 1400Ft között láttam. De annyit azért sajnálok érte. Mármint nem egy diáért, hanem azért kellene többet is venni, és az nagyon sok.
2008. dec. 27. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tom hovavalósi vagy, de én pl láttam már használtkönyvkereskedőnél(tudod akik az utcán vagy nagyobb bevásárlóközpontok előterében vannak)de lehet hogy van, akkor antikváriumban is.Ott pár száz forintért láttam.(én Székesfehérvár környékén lakom)
2008. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem antikváriumban vett a barátom :) Próbáljátok meg ott.
2009. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!