Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is egyik betegségből a...

Másnál is egyik betegségből a másikba esés van?

Figyelt kérdés
December óta zsinórban betegek vagyunk.A gyerek is,én is, a családtagok is. Vitamint szedünk,sportolunk (amikor jobban vagyunk) aztán 3-5 nap múlva megint k.o. 1-2 nap alatt elmúlik a rosszullét, maximum orrfolyás,köhögés marad. Aztán amikor kb 7 nap alatt az is elmúlik,jön a következő betegség. Orvos a "vírus van" mondattal elintéz,gyógyszert nem kaptunk.
2023. febr. 28. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk januárral elkezdődött a 2 hét otthon, 1 hét ovi… eddig nem volt ilyen szörnyű.
2023. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a durva,hogy kb 5 éve voltam beteg utoljára,a nagyszülők kb soha nem betegek, és most mégis mindenki kidőlt. Ráadásul ez,hogy egyikből a másikba...nekem is épp h elmúlt az orrfolyás végre 10 nap után, ma már kapar a torkom és hőemelkedésem van..:(
2023. febr. 28. 15:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, klinikán dolgozom 10 éve, eddig egyszer voltam beteg, mióta ovis, gyakran elkapom… a gyerkőc meg, hát ő tényleg állandóan hazahoz valamit. Remélem ha enyhébb idő lesz és többet tudnak kint lenni, akkor jobb lesz, meg hogy majd középső csoportban nem lesz ennyit beteg.
2023. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez lett az eredménye a nagy lezárásnak.Izmos kis vírusok, a legyengült immunrendszerünk ellen.Gyakorlatilag évekig nem igen tudták fertőzni,most bepótolják.Ennyire nem durva a helyzet nálunk,de én is évek óta egyáltalán nem voltam beteg,hát a múlt héten annyira voltam rosszul egyik nap(hányás,hasmenés,ájulás,fejfájás)hogy a férjemnek itthon kellett maradnia,mert nem tudtam ellátni a gyerekeket.Ilyen még soha nem fordult elő,pedig a legnagyobb gyerek 16 éves,ő is beteg volt egyébként.(Van 2 kicsi,velük kellett többet foglalkozni.)Egyszerűen nem bírtam felkelni.
2023. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

December eleje óta beteg, tavaly összesen 2 hetet hiányzott, idén eszméletlen sokat. 9 éves iskolás :/

Remélem nem haladja meg a maximális hiányzást.

2023. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is, én is, ő is elkapja, 9 éves szintén.. két hét suli, egy hét itthon, már 150 hiányzása van, és még csak március eleje van. Ráadásul én viszem akkor is, mikor már a láz/fájdalom lement, meg a köhögés nehezebb része, mert ha a köhögés/orrfolyás részt is megvárnám hogy elmúljon, akkor két hét suli-két hét itthon lenne, és ismételhetett volna évet már most.
2023. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez.

December közepén kezdődött. Aztán januárban el tudták kezdeni az ovit ,iskolát , majd 2 hét múlva újra betegek lettek , most úgy álltunk ,hogy az ovis meglepően jól bírja ,a sulis 8 évesem pedig 1 hét suli ,1 hét itthon ,1 hét suli ,1 hét itthon. Most legutóbb már kapott antibiotikumot. Egészen úgy 1 hétig okés volt. Most mind a kettőnek folyik az orruk.. de úgy Istenesen.🤔😕 Köhögès szerencsére nagyon kevés,minimális már. De őrület. Oviba mindenki nagyon hurutosan köhög.


Azt hozzá teszem ,a sulisom az iskolából nem hiányzott szeptember óta ,mióta elkezdte..

2023. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Én attól borulok ki, hogy a lányom itthon van két hétig, mert teljesen gyógyultan viszem csak óvodába. Aztán 3 nap után újra itthon vagyunk, mert Pistikét úgy küldik oviba, hogy reggel teletömik gyógyszerekkel, lázcsillapítókkal, meg elmondják neki, hogy az óvónéninek ne mondja, hogy beteg/gyógyszert kap, mert akkor haza lesz küldve!! Persze Pistike annak ellenére, hogy egész délelőtt nincs tünete, fertőz, mint állat...
2023. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha 3 nap alatt visszaesik,nem teljesen gyógyult;)
2023. márc. 1. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!