Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is egyik betegségből a...

Másnál is egyik betegségből a másikba esés van?

Figyelt kérdés
December óta zsinórban betegek vagyunk.A gyerek is,én is, a családtagok is. Vitamint szedünk,sportolunk (amikor jobban vagyunk) aztán 3-5 nap múlva megint k.o. 1-2 nap alatt elmúlik a rosszullét, maximum orrfolyás,köhögés marad. Aztán amikor kb 7 nap alatt az is elmúlik,jön a következő betegség. Orvos a "vírus van" mondattal elintéz,gyógyszert nem kaptunk.
2023. febr. 28. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a pontos szakvéleményt, de szerencsére kicsit jobban látom, hogy van a lányom, valamint a saját gyerekorvosunknak jobban hiszek! :)
2023. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mert az aztán pontos szakvélemény,hogy meghallgatta a tüdejét és közölte,hogy oké. Attól még gyenge 2 hét betegség és elzártság után,talán még fertőz is,ki tudja. De persze mindig a más gyereke a hibás. Az ilyen anyukák olyan viccesek.
2023. márc. 1. 09:26
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, kicsit pontosabb, mint amit te szórakozgatsz itt online, 0 háttérinfóval. Valamint szerintem kicsit felelősségteljesebb vagyok, mint az a szülő, aki beküldi betegen is a gyereket a csoportba, egy halom gyógyszerrel benne, hogy mikor beadja, éppen ne legyen lázas. Vagy talán te is ezeknek az anyukáknak a táborát erősíted?!:)
2023. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mert amúgy te ott vagy velük reggel elindulás előtt,hogy látod hogy "egy halom"(?) gyógyszert megetet vele?

Én írtam a kérdést,láthatod,mi is betegek vagyunk, mégsem mást hibáztatok. Lehet,hogy Pistikétől kapta el,meg az is lehet,hogy hazahozta az apja, vagy én,vagy a boltban kapta el,vagy az utcán,ki tudja. Vagy csak simán nem gyógyult meg teljesen és visszaesett. Ez van.

2023. márc. 1. 11:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Én adok neki gyógyszert, de úgy még nem küldtem be soha. Viszont ha a munkám múlna rajta beküldeném. Most is itthon vagyunk, szombat óta beteg, amíg hat a gyógyszer(4 óra kb), addig meg sem tudod mondani, hogy valaha bármi baja volt, pörög a plafonon is, előtte meg erőtlen bágyadt kis cukiság, aki a kezét is nehezen emeli fel fekvés közben. És hiába ha kap-ha nem kap gyógyszert, ugyanannyi idő alatt gyógyul meg. Most is már egy levél nurofen lement szinte, és csütörtök van,
2023. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3 hetet voltam itthon mind két gyerekemmel, a kisebb 2 hét ovi után most újra beteg
2023. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!