Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumisüveggel alvó gyerekek...

Cumisüveggel alvó gyerekek szülei elolsvasnátok?

Figyelt kérdés

Lányom egy hónap múlva két éves lesz, még mindig csak úgy tud elaludni (úgy viszont kb. 3 perc alatt), hogy cumisüvegből issza a tejét.


Mikor lesz rá "érett", hogy ne cumisüveggel aludjon el (így a fogmosás gyakorlatilag semmit se ér), illetve nagyon nehéz lesz átállni egy másik altatási módra?


2010. okt. 5. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel ezt szokta meg,akkor lehet,hogy még három-négyévesen is így tud majd elaludni.
2010. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem annyira nem zavar, főleg hogy rövid az altatás, nincs macera vele :) Ami inkább zavar benne, hogy így mi értelme fogat mosatnom vele? (na jó, van értelme, mert előtte darabos ételt eszik). Meg hogy meddig "indokolt" ez vajon egy kisgyereknél?
2010. okt. 5. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ezt találtam a témáról. Én is most kezdek bele a leszoktatásba. Annyit már elértem, hogy elfogadja a cumit helyette. Dehát arról is le szeretném szoktatni+ kezdődik a bili korszak. ÁÁÁ! Még nem tudom hogy fog ez sikerülni.

2010. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm!!!


A cumit nem veszem elő, tíz hónaposan magától hajította el, azóta se kell neki, isten ments, hogy visszaszoktassam rá :) De mindjárt belenézek a linkekbe!!! Köszi!!!

2010. okt. 5. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
cumisüveggel soha ne altasd, még félrenyel, adj helyette vmi játékot neki amihez ragaszkodik.
2010. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszike. Két éves lesz, és 4 hónapos kora óta alszik cumisüveggel, még sosem nyelt félre. Persze mellette vagyok, amig intenzíven iszik belőle (kis lyukú cumi, nagyon nehezen jön belőle, de ezt szereti, ha kicserélem nagyobb lyukúra, nem kell neki).
2010. okt. 5. 23:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha megissza a tejet rögtön elalszik???

Az én fiam 20 hónapos mostanában úgy alszik el , hogy megissza a tejet és még "beszélget" vagy 10 percet. De a cumisüveget még nem akarom csőröspohárra cserélni, mert nappal lecseréltük a teást és azóta nagyon keveset iszik éppen amennyit muszáj és nem akarom hogy a tej ivásról is leszokjon.

2010. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) Meg se issza, és elalszik. 4 hónapos kora óta így van, belealszik a tejbe. Most úgy van, hogy 2 dl-t rakok az üvegbe, issza, issza, és egyszercsak már ki tudom venni a szájából, észrevétlenül, mert már alszik közben. Ja, és marad az üvegben mindig.
2010. okt. 6. 00:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 éves múlt, de még cumisüveggel alszik el.

Az óvodában is. Az óvónők kérték, hogy vigyem be, mert hiányzik neki.

Szeretném már én is leszoktatni.

2010. okt. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd békèn a szent üveget:))) iskolába már nem viszik, aztán kész.
2010. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!