Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon rossz lesz a fiamnak,...

Nagyon rossz lesz a fiamnak, hogy nem lesz testvére?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz terhességem volt meg el is váltunk az apjával. Én nem is akarok többet csak az bánt, hogy neki majd rossz lesz. Szerencsére sose mondta még, hogy akarna testvért, most 7 éves.
2023. márc. 23. 14:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Mi négyen vagyunk testvérek, és nagyon jóba vagyunk, ma már mindegyikünk 35 fölött van. JÓ gyermekkorunk volt, sokat játszottunk egymással, segítettük egymást, ma is rendszeresen összejárunk, a saját gyerekeinkkel együtt. Számíthatok a családtagjaimra.


Nem kaptunk mind a 4-en lakást, de mind a 4-en diplomásak vagyunk, jó módban élünk, nincsen szükségünk szülői segítségre.


Nagyon sajnálom azokat, akik nincsenek jóba a testvéreikkel. Igazán csak a családodra számíthatsz, én ezt tanultam az élettől. Ha rájuk sem, akkor nagy szarban vagy.

2023. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg tök jó lenne, ha az emberek nem testvért akarnának a meglévő gyereküknek, hanem eldöntenék, hogy maguknak akarnak-e még egy gyereket.
2023. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak rosszat hozott az életembe, hogy vannak testvéreim. A legjobb, amit tehetsz egy gyerekkel, ha nem lesz testvére.
2023. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!