Pszichopata gyerek?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már pszichopata gyerekkel? Aki mellett valahogy nem éreztétek biztonságban magatokat, mármint manipulatívnak, sunyinak éreztétek. Ovis korú gyerekekre gondolok.
2023. márc. 23. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azt akartam írni, hogy nekem az apukám pszichopata.
2023. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Uristen
2023. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
szerintem én az vagyok és gyerekként is nyilván az voltam, ilyeneket csináltam hogy megdobáltam egy másik gyereket kővel, lelöktem direkt egy korlátról és eltört a lába és nem értettem mi ezzel a baj, dühkitöréseim voltak nagyon durván, nagyon manipulatív voltam (vagyok most is csak másképp)
2023. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több gyanús esetem is volt. Sok éve tanítási gyakorlaton volt egy 7 év körüli gyerek, akire nem lehetett hatni. Látni lehetett, hogy nemcsak "rosszalkodik", mint egy egészséges 7 éves kisfiú, hanem tömény rosszindulat volt benne. Se a lelkére beszélés, se a fegyelmezés nem hatott rá.

Évekkel később egy ismerős család lánygyermeke lett gyanús. Születésétől ismertem. Kb. 3 évesen kezdtek látszani a tünetei. Fegyelmezhetetlen volt, verte a szüleit, gátlástalan volt. Kistestvére születése után azt tapasztaltam, hogy a 4 éves gyerek pl. nemcsak féltékenységből, hanem kifejezett élvezetből, gonoszságból bántotta, amikor az sírt, ahogy a lábára lépett, kifejezetten boldog mosoly volt az arcán. Manipulatív is volt, könnyen elérte, amit akart, eljátszotta a jóságot, ha kellett. Szerintem az apjától örökölte, aki egy mézes-mázos, vallásos, a jó embert jól alakító, de valójában a feleségén uralkodó férfi volt (ezt is burkoltan csinálta). A gyerek még nem tanulta meg palástolni a valós énjét, ami a középkorú apjának már sikerült.

2023. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!