Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pszichopata? Úgy...

Anyósom pszichopata? Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam.

Figyelt kérdés

Rá volt bízva a 7 éves kisfiunk 2 éjszakára, mert egy konferenciára mentem, a férjem pedig külföldön van.

Pont beteg lett a gyerek. Kiderült, hogy lázas volt napközben, akkor anyós semmit nem tett, aztán éjszaka 39,7 lett a láza, és akkor panaszkodott, akkor adott egy lázcsillapítót, nem hatott, és akkor sem tett semmit, hanem csak hagyta aludni. És ezt teljes természetességgel mondta el. Elborultam, kiabáltam vele, hogy ilyen esetben azonnal ügyelet/mentő kell, de csak úgy tett mintha én lennék a hülye... Az a legrosszabb az egészben, hogy ő orvos.

Nagyon meg vagyok ijedve...Tudatosan akart ártani, vagy kezd megbolondulni?



2022. aug. 14. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
94%

Mert te vagy a hülye. Miért kéne mentő egy lázhoz, még ha magas is, pláne, ha orvossal van a gyerek? A jelenleg elfogadott protokoll szerint ha nincs panasza, nem kell rutinszerűen lázat csillapítani.

Én elhiszem, hogy megijedtél, én is azt tettem volna, de nem vagy anyóssal igazságos per pillanat.

Mi lett utána a gyerekkel? Lázas volt másnap is?

2022. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
95%

Hee???

Anyósod helyesen járt el

2022. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy elmeroggyant.
2022. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
92%
Nálad mentek el otthonról, de nagyon messzire...
2022. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
94%

Ügyelet/mentő??? Miért?

Lázcsillapító, folyadék és alvás.

Lázas volt napközben-erre sem szoktam semmit adni, max ha nagyon rossz a közérzete, esetleg figyelek hogy többet igyon.

2022. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
94%
Nurofen szirup és kész. Jah és jó lenne ha nem oktatnál ki egy orvost. Szerinted ha igazán nagy baj lett volna, nem hívott volna hozzá gyermekorvost??
2022. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
29%

"A jelenleg elfogadott protokoll szerint ha nincs panasza, nem kell rutinszerűen lázat csillapítani."


A majdnem 40 fokos láz esetén szerinted nincs panasza ? Jézusom.

2022. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
95%
ha az anyósod orvos, akkor minek a ügyelet? plusz akkor pontosan tudta mit csinál.
2022. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
95%
2022. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyos szintig jó a láz, hiszen a szervezeted ezzel öli a vírusokat. 40 fok felett veszélyes csak, amit nem várt meg az anyós, adta a gyógyszert, jól járt el. Elhiszem, hogy megijedtél, hiszen a gyerekedről van szó, de teljesen felesleges ilyen esetben mentőt hívni.
2022. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!