Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a baj a mai gyerekekkel?

Mi a baj a mai gyerekekkel?

Figyelt kérdés
12 éves kisfiam osztályával volt erdei táborban a múlt héten 5 napra és megbotránkoztam amikor mesélte, hogy mik történtek ott. Elmondása alapján a második éjszaka közepén hangokat hallott a mellette lévő ágy felől. Hárman voltak egy szobában. Oda világított a másik ágy fele a zseblámpájával, és azt látta, hogy két osztálytársa "huncutkodik" az ágyon. Amikor rájuk világított lekiabálták aztán a másikat "látogató" visszament a saját ágyába, és így véget vetett a történetnek. Kiverte nálam a biztosítékot ez a történet, és a férjemmel fontolgatjuk a gyermekünk magániskolába való helyezését, mert nem szeretnénk, ha hasonló útra tévedne. Ijesztő, hogy mik vannak. Mit gondoltok erről? A fiam nem szólt a tanárának, mert nem akarta bajba keverni őket, de ez hallatlan. Mi baja a mai gyerekeknek? 12 évesek...

2023. márc. 24. 00:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
49%
18-as: én nehezen hiszem el, hogy a gyereket nem sokkolja, hogy két fiú osztálytársa mellette 2 méterre egymásra másznak :s
2023. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
89%

Hülyeség ez a mai gyerekek duma. Apám 66 éves, 9 éves kora óta cigizik. Több olyan idős embert ismerek, aki 12 évesen már dugott. Én harmincas vagyok, egyik osztálytársam 13 évesen terhes volt.

Szerintem pont hogy normálisabbak a mai fiatalok, mert nem olyan maradi, begyöpösödött f.sz.ok, mint az átlag magyar. Egyébként meg a mai gyerekeket azok nevelték, akik szidják őket. Úgyhogy nem ártana a szülőknek magukba nézni, ha nem tetszik nekik, amit látnak

2023. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy tudod talán megvédeni,hogy elkezded rendesen felvilágosítani. Elmondani mi ez és,hogy ez jó, nagyon jó akkor,ha ahhoz kellő testi lelki érettség társul. ( Én a szerelmet nem mondanám ide,kissé álszent dolog lenne). Mond el a következményeit mint terhesség,némi betegség és hogy általában a lányok megítélése ilyenkor sokat romolhat,akkor is ha a kislány ezzel nincs tisztában és úgy tűnik ő ezt nagyon akarja.

Végülis szólt valaki a tanárnak? Ilyenkor helyes csendben maradni? Felnőttként te mit tettél? Mit mondtál a gyereknek és a tanárnak vagy szülötársaknak?

2023. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!