Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes gyereket vállalni...

Érdemes gyereket vállalni egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam mindennel, hogy legyen párom. Ha egy eseményen találkozok egy odáig ismeretlen férfival, próbálok beszélgetni mindenről, hogy milyen kiállításon voltam, hogy merre utaztam és a helynek mik a nyelvi vagy kultúrális különlegességei, hogy mit olvastam, szóval én igyekszem, hogy a férfi akarjon máskor is beszélgetni velem, de csak az a vége ezeknek a találkozóknak, hogy ágyba akar vinni. Ha nem megyek bele, eltűnik, többet nem keres, de akkor sem keres, ha belemennék.


Próbálkoztam ismerkedni olyan férfiakkal is, akikkel már ismerjük egymást, de nem érdeklődnek, nem is mindig válaszolnak, pedig előtte mindig informálódok, mi érdekli őket és arról beszélgetnék. Változtattam a kinézetemen, de így sem érdeklem őket.


Nekem nem lesz párom, se férjem soha, ebbe beletörődtem.


Viszont anya szeretnék lenni. Gondoltam mesterséges megtermékenyítésre, de mielőtt belevágnék: egyedül nagyon nehéz?


Milyen lenne a gyereknek apa nélkül? És egy anya önmagában meg tud mindent adni a gyereknek?


2023. márc. 26. 20:35
1 2 3 4
 21/38 babyboom567 ***** válasza:
29%

Lehet ki kellene vizsgáltatnod magad, szerintem aspergeres vagy a leírásod alapján.

Nagyon nehéz egyedülálló anyának lenni.De megoldható.Viszont te ne vállalj, mert nagyon labilis vagy,így bele fogsz roppanni.Előbb találd meg magad

Az ismerkedéshez annyit, hogy ne te beszélj,hanem ÉRDEKLŐDJ és hallgasd meg.Az emberek imádják ha figyelnek rájuk.illetve az a baj szerintem, hogy görcsösen beszélgetni akarsz,és le akarod nyűgözni.

Nincs szükség arra hogy lenyűgözz másokat, simán beszélhetnél arról,hogy a múltkor kitört a cipőd sarka, és lehet együtt röhögnétek.

2 féleképpen is el lehet beszélgetni egy színházi előadásról,lehet szárazon, hogy a pasi elmeneküljön, vagy élettelin(pl képzeld el, a 4. jelenetnél beindult a légkondi, és egy 2 sorral lentebb ülő pasinak a 2 szál haja lebegett a huzatban),hogy jót röhögjetek.

Jah és ne apát keress, hanem társat magadnak.Te most azért akarsz ismerkedni,hogy legyen gyereked,de így nem fog menni.

2023. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 babyboom567 ***** válasza:
33%
A kérdező egy troll, privátban írogat,és direkt lepontoz mindenkit több profilból.
2023. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Miket írt priviben?

Miből gondolod, hogy a kérdező írta?

2023. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Én még nem pontoztam és nem is írtam privátot senkinek sem



Köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 27. 10:16
 25/38 anonim ***** válasza:
21%

Én is kaptam levelet:


Te vagy az a pisi fétises?

2023. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

25, nem vagyok a pisi fétises. Nem tudom, hogy a kérdésemben mi utalhat erre, de bocsánatot kérek, ha félreértés történt. Nem fétisem a pisilés, csak a gyerekvállalásról szerettem volna kérdezni.


Mindenkinek köszönöm a választ!

2023. márc. 27. 10:20
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok, kaptam most én is egy privit. Egyelőre az sem világos nekem, hogy 22-es küldte-e el válaszul a kérdésemre, vagy az a troll, aki vele is szórakozik.

Mindenesetre tartom magam annyira jó emberismerőnek, hogy ez az üzenet a legkevésbé sem vall a kérdezőre. Úgyhogy semmiképp se vádolnám őt trollkodással és rejtélyes vagy perverz üzenetek küldésével.

Az üzenet, amit kaptam, pedig szintén talányos, mert annyira semmitmondó. Idemásolom:


sertés-mártás


Ennyi az üzenet. Ebből még az sem jön le nekem, hogy mivel akar provokálni az illető, vagy milyen agybaja van. Lehet, hogy pont az, hogy csak VALAMIT írni akart.

2023. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%

27-es, vagyok, most jött egy újabb üzenet ugyanattól a feladótól.

Idemásolom:


Nem értelek és nincs több pisi fétises cucc nem érdekel a pisi téged se érdekeljen pisi senkit se érdekeljen pisi én kiszálltam nem írok több pisit


Na, én ettől sem lettem okosabb.

A küldő nickneve: Tronk77.

Ti is erről a címről kaptatok privit?

2023. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ugyan ez jutott eszembe mint a 21-nek. Szerintem is lehet aspergeres vagy.
2023. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 babyboom567 ***** válasza:
100%
én is erről kaptam pont ugyanezeket, de én a sertés mártás után letiltottam
2023. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!