Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes gyereket vállalni...

Érdemes gyereket vállalni egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam mindennel, hogy legyen párom. Ha egy eseményen találkozok egy odáig ismeretlen férfival, próbálok beszélgetni mindenről, hogy milyen kiállításon voltam, hogy merre utaztam és a helynek mik a nyelvi vagy kultúrális különlegességei, hogy mit olvastam, szóval én igyekszem, hogy a férfi akarjon máskor is beszélgetni velem, de csak az a vége ezeknek a találkozóknak, hogy ágyba akar vinni. Ha nem megyek bele, eltűnik, többet nem keres, de akkor sem keres, ha belemennék.


Próbálkoztam ismerkedni olyan férfiakkal is, akikkel már ismerjük egymást, de nem érdeklődnek, nem is mindig válaszolnak, pedig előtte mindig informálódok, mi érdekli őket és arról beszélgetnék. Változtattam a kinézetemen, de így sem érdeklem őket.


Nekem nem lesz párom, se férjem soha, ebbe beletörődtem.


Viszont anya szeretnék lenni. Gondoltam mesterséges megtermékenyítésre, de mielőtt belevágnék: egyedül nagyon nehéz?


Milyen lenne a gyereknek apa nélkül? És egy anya önmagában meg tud mindent adni a gyereknek?


2023. márc. 26. 20:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
84%
Én popsikenőcsről 😂
2023. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
37%

Ha megvan hozza az anyagi háttér, akkor simán.

Bárcsak nekem ne lett volna apám ahelyett aki volt. Egy pszichopata.


Nekem sem lehet, mert én felek a férfiakról, a legtöbbtől undorodom, én is arra gondoltam hogyha 10 év múlva jól fogok állni anyagilag, akkor belevágok egyedül

2023. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

"1/A. § * Az Eütv. 165. §-ának d) pontja szerinti egyedülálló nő esetében (a továbbiakban szintén: kérelmező), amennyiben


a) egészségi állapota (meddőség), vagy


b) életkora


következtében gyermeket természetes úton nagy valószínűséggel nem vállalhat, az egészségi állapota által indokolt, az Eütv. 166. §-a (1) bekezdésének b)-d) és f) pontja szerinti reprodukciós eljárás végezhető el."

2023. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül soha nem vállalnék gyereket, így hogy látom hogy ez milyen. Párkapcsolatban sem akárkinek.
2023. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
9%
De ha van pénzem simán valalhatsz.
2023. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
pénzed*
2023. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
8%

Tényleg azt gondoljátok, hogy a pénzen múlik minden?

Önismeret nélkül nem vállalnék.

Egyedül bele lehet őrülni, vagy ha nem azt a gyerek sínyli meg. Olyan gyorsan bele lehet kerülni a mókuskerékbe, és onnan nincs kiszállás. Csinálni kell. Gyerek mellett nincs olyan, hogy nincs kedvem.

2023. márc. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
65%
37 igen. Azon múlik. Kimegy külföldre és ennyi. Én a teherbeesésre írtam!
2023. márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!