Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudsz kisgyerek mellett...

Hogyan tudsz kisgyerek mellett a hobbiddal foglalkozni, mikozben ebren van, es melletted van?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki egyaltalan kepes erre? Hogyan?
2023. márc. 27. 21:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

3 éves, kertészkedni egészen jól tudunk, az idén az egyik szőlőtőkét ő metszette meg (na jó, segítséggel). Imád gazolni, virágot ültetni és locsolni. Főleg locsolni 😄

Nagyon szereti szagolgatni a virágokat 🌷

Persze menet közben néhány áldozatul esik neki, de ezt el kell engedni.

A múltkor vajas kekszet szaggatott, együtt raktuk a tepsibe.

Egy csomó dologba be lehet vonni őket, de persze korlátok között. És persze nem minden hobbi alkalmas.

2023. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én tanulni szeretnék de nem hiszem hogy menni fog...
2023. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én agilityzem (kutyás sport), ami heti szinten jelent edzést mindenképp és havonta versenyt. 3 éves. Edzésre simán jön velem. Tudja a szabályokat, hogy mit lehet, mit nem, hol állhat és mire mászhat fel. Könyveket szoktunk vinni, azzal is leköti magát, míg én dolgozom a pályán. A végén meg mindig szeretne futni a kutyával ő is. Vagy azt játszani, hogy ő a kiskutya és én mondom neki mit csináljon. Versenyre az apja is jön.
2023. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Sütni tudok mellette, szeret segíteni, úgyhogy van konyhai fellépője, ott áll mellettem, gyúrja a tésztát, szaggatja a formákat, keveri a krémet. 3 éves most.

A másik hobbim az éneklés + táncolás, ezeket akkor is csináltam, amikor kisebb volt.

2023. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Van nála olyan, hogy ott van, nekem gitározni van kedvem, ő veszi a lapot, és belekezd valami szerepjátékba.
2023. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek mellett 1 éves kor után sikerült, simán eljátszott egyedül

Jelenleg 4 hónapos a második, délután jár oviba a nagyobbik, aki 3 éves múlt, de most jutottunk el oda, hogy a reggeli teendőket sírás nélkül megoldjam.

Már a nagyobbik se játszik el egyedül, sőt minden étkezésnél kéri a segítséget, mint a kicsinél. Egyszerűen letusolni alig van időm.

2023. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szintén gitár és kertészkedés. Gitárnál akkor lehet, ha neki is van hozzá kedve (sokszor ő kéri), az elején hagyni kell, hadd pengesse és azt is, hadd válasszon ő dalt. Kertészkedés: ha épp olyan kedve van, elvan a kertben, néha "segít" is, de a fél szemem mindig rajta és ha hív vagy kikerül a látóteremből, akkor félbehagyom. Kb. 1 m3-es komposzt átrostálása így tartott nálam 5 napig :), szóval így kell elképzelni.

Bármi, amihez elmélyülés kell vagy nem lehet félbehagyni: alvásidőben, vagy ha más figyel rá.

2023. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
49%
Ipad
2023. márc. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Hobbijaim, vagyis amivel szívesen töltöm az időm:

Kézimunka, varràs( kézzel) főzés, olvasás, kertèszkedés, kirándulás/ túrázás.


Nekem a nagy mindig magában molyolós volt… amíg egyedül volt a főzés, kötés/ horgolàs simán ment, majd a színezés..


de kis korkülönbség van, îgy hamar csak az olvasás maradt.. másnak nem álltam neki.


Kisebb erdei séta is ment.. más nem nagyon.


Azóta 4,5 s 3 èvesek.. az utóbbi az állapotom miatt nem megy, plusz kevés időt töltünk együtt. Azt inkább velük vagyok.


Viszont hiába vagyok itthon, nem sok jut a hobbikra.. amikor nincsenek, akkor csinálok minden mást, olyan lassú vagyok, mint egy reumás csiga..

2023. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kirándulni mindig együtt megyünk lányomal mikor kisebbek voltak fiaim akkor ők is jöttek kirándulni,sütünk a lányomal együtt. Fotózni is tudok.hobbyjaim kompatibilisek a gyerekeimel.
2023. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!