Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe megyünk januárba....

Bölcsibe megyünk januárba. Akkor lesz a manóm 2 éves. Hogyan készítettétek fel a gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés

Járunk gyerek közösségbe (zenebölcsi, uszi, baba klub), hogy szokja a gyerekeket és nagyon szereti is őket. Mikortól kezdjem el s bölcsibe vinni, hogy szokja a környezetet? A beszoktatási időszak előtt gondolom? Szoktassam át már most a bölcsiben lévő ritmusra (hánykor van kajcsi, alvás stb, arra amiket esznek), hogy könnyebb legyen neki beszokni?

Minden tanácsot szívesen fogadok! Köszi


2010. okt. 7. 23:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A kedves kérdésedre a válasz: 5:30-kor kelek így 7-ig van időm amíg felkel a MANÓM, ezután este miután lefekszik folytatom. A házimunkát meg a du-i alvásakor végzem el.

Remélem kielégítő volt a válaszom!!!

Hihetetlen egyébként, hogy az ember milyen szinten képes "csalódni". Azt gondolnám ha egy kezdő anyuka tanácsokat kér más tapasztalt anyukáktól azok nem azon lesznek lemerevedve, hogy milyen rövidítéseket használ, hanem próbálnak segíteni a másiknak.

Igen tudom ez csak az én naívságom. Sok helyen olvastam már ilyen támadó, lehurrogó reakciókat ezer meg ezer féle téren.

Szerintem 1 valamit sokan elfelejtetek (és most nem csak az én esetemre gondolok):ha mélyen magatokba néztek TI miért szoktatok bármilyen jellegű kérdést feltenni? Azért mert valamit nem tudtok, mert bizonytalanok, tanácstalanok vagytok egy kis bátorításra, tanácsra, ötletre van szükségetek. Hááát a TI írásaitok nagy része (persze tisztelet a kivételnek) nem a jóindulatú segítségről szól.

A későbbiekben ha kérhetném (de lehet ezt majd kiírom a kérdésem alá zárójelbe) kíméljetek meg a kioktató, flegma, lenéző üzenetektől.

Persze, most írhatnátok, hogy ne írjak rövidítve és akkor nem kapok ilyen válaszokat, DE természetesen ....

2010. okt. 8. 21:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Pff.....
2010. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek a kérdezővel. Én is meglepődtem a válaszokon.

Ne törődj velük!!! :)

2010. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én is teljesen egyetértek a Kérdezővel !!! :)

Aki egy kicsit is normális, az egyetért :)

2010. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!