Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mostanában miért csak 8-12...

Mostanában miért csak 8-12 vagy 9-12 ig hordják oviba a gyereket? Olyan sok helyről hallom,hogy ebédig van csak ott vagy ha ott alszik délután akkor 15 kor elkell hozni,mert "megköveznek" az ovónők.

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kiváncsi akik ilyes formában hordják a gyermeket oviba.

Régen mi 16 -16:30ig oviba voltunk...



2023. ápr. 23. 19:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És nem.praktikusabb ha ott marad délutánig ?Vagy ha otthon vagy akkor így egyszerűbb?
2023. ápr. 25. 18:12
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Kinek hogy. Én most táppénzen vagyok de nem hozom el csak alvás után. Miért? Mert ha elhozom nem alszik és estére tiszta nyűg lesz🙄
2023. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%
Én hagyom végig,mert ott gyerekek között van. Voltak olyan hónapok,hogy elhoztam ebéd után,halálra unta magát itthon,még úgy is,hogy én órákig szórakoztattam. Múlt nyáron is sokszor elhoztam délben, de mire hazasétáltunk,hőgutát kaptunk és persze kinti programra úgyis csak 4 körül tudtunk menni. Így mindig visszaálltunk a délutánozásra. Utál ott aludni,de azért általában elnyomja az álom. Néha pont,hogy azt meséli,milyen jót aludt. Délután végig az udvaron vannak,szóval az olyan,mint a játszótér. Szeptemberben iskolás lesz,addig már kibírja ezt a rendszert.
2023. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!