Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több a problémás, fejlesztésre...

Több a problémás, fejlesztésre szoruló és többemberes gyerek, mint a nyugodt, jó alvó, átlag gyerek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokan írták már, hogy többemberes babájuk volt, (az átlagnál többször kelt éjszaka, csak kézben volt el, többet ordított, stb) és totyogó-kisgyerekkorban egész nap hisztiznek, ordítanak, fejlesztésre szorulnak, és rengeteg baj van velük, az egyik anyukának az öngyilkosság is megfordult a fejében.


De akkor hogyan vállalják be még a 3. gyereket is?

Vagy csak azok vállalják, akiknek nem problémás gyerekeik vannak?

Kevés a normál, átlag gyerek?


2023. máj. 29. 08:53
1 2
 11/13 Derjaderja ***** válasza:
Anyag eljárás = anyai elváras.
2023. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 30. 08:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerosom ahol ket gyerek van az elso tipikus tobbemberes volt fejlesztesekre jarnak mai napig 5 eves megis vallaltak meg egyet es ugy nez ki neki is vannak gondjai O most 3. En nem tudom hogy birjak a szuleik ha ott vagyunk zsong a fejem de nagyon ugyesek szulok latom es rutinosak is. Nekem egy neurilotipikus lanyom van 3 eves de en meg igy is hulla vagyok nap vegere. Fogalmam sincs hogy csinaljak. En meghalnek ha ez a zsivaly menne egesz nap ami ott meg. De ok nagyon jol csinaljak szerintem ilyen turelmesnek szuletni kell. Az elso utan ereztek hogy elbirnak meg eggyel es valoban megy nekik.
2023. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!