Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért olyan felháborító pl...

Miért olyan felháborító pl Mekis kaját adni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Vagy rendelni egy pizzat pl.

2023. máj. 31. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem felháborító.
2023. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer-egyszer nem probléma. De azért alapvetően egészséges, tápláló élelmiszerre kellene szoktatni a gyerekeket: sok és sokféle zöldség, gyümölcs, jó minőségű hús és egyéb fehérjeforrások, kevés szénhidrát, aromák és tartósítószerek nélkül. A gyorséttermi ételek nem mindig felelnek meg ezeknek a kritériumoknak. Ha gyorskaja, akkor legyen inkább kfc csirkeszárny vagy gyros sok zöldséggel. És persze a kólát semmi esetre sem, mert csak cukor és vegyszer.
2023. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert, ha rendszeresen ilyeneket fogyaszt, akkor felnőtt korára jelentősen megfog nőni az esélye a krónikus betegségekre. Néha-néha nem gond, bár szerintem egy kisgyerek esetében bőven ráér ennek a “bevezetése”.
2023. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem felháborító, de baromira nem egészséges egy felnőttnek sem nemhogy egy fejlődésben lévő gyereknek. A pizza meg a Meki amúgy nem ugyanaz, mi is szoktunk étteremből rendelni, vagy ott enni persze nem mindennapos,de az ilyen gyors éttermeket,mint Burger King Kfc talán 1-2 évente 1x ha látogatjuk.

Nem tudom ismered-e, az avgy amit megeszel..ha szeméttel tömöd magad és a gyereket akkor rengeteg bajotok lesz később.

2023. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem felháborító, csak nem jutott eszedbe provokatívabb kérdés most.
2023. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Évi pár alkalom nem felháborító.
2023. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Minden felháborító annak szempontjából, aki nem úgy csinálja. Engem speciel nem háborít fel, mert a helyén tudom kezelni. Nem mekis kaján nevelem a gyereket, de nem is csinálok fesztivált körülötte. Kaja, ami mértékkel belefér, ahogy az almás pite vagy a tejberizs, vagy igazából bármi.
2023. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Na valami meki imádó jött pontozni..
2023. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem felháborító, csak vannak, akik szeretnek mindenen is felháborodni...
2023. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért irtam ki a kérdést,mert olvastam itt,hogy az apuka vagy a nagyszülök elvitték a gyermeket.

És felháborodtak ezen sokan :D

Kiváncsi voltam h 1x2x ilyen kaja miért olyan nagy szó

2023. máj. 31. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!