Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van esetleg olyan eset, hogy...

Van esetleg olyan eset, hogy egy családban mind a két vagy mind a 3 gyerek "jó természetű"?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt a kérdést, hogy Facebookon egy anyáknak való oldalon írta egy anyuka, hogy az első gyereke nagyon kis cuki, imádnivaló kislány volt, elvolt mindig a rajzolással, festegetett, stb.

De a húga teljesen az ellentéte, egy percig sincs el, mindig veszélyes dolgokat akar csinálni, és ha ő lett volna az első gyereke, valószínűleg nem vállalt volna többet.


Viszont sok ismerősömnek meg pont, hogy az első gyereke volt többemberes, "nehéz" baba/gyerek, de ennek ellenére mégis vállalt másodikat.

Akkor most mi az igazság? Vagy csak nem vagyunk egyformák és ennyi?


2023. jún. 2. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam panaszkodni a másodikra, aki egy kis boszorkány, és a harmadikra, akinek elég furán jár az agya, és nem könnyű vele.

De aztán mindig kiderül, hogy ők csak nálunk számítanak problémásnak, főleg az elsőhöz képest, aki egy elképesztően nyugis gyerek volt, és mindhárom gyerekem kifejezetten "jó gyerek" az iskolában.

2023. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem kis budha gyerek mindkettő.

Kettő lányom van, az egyik 3 a másik 9 éves.

Pár hetes koruk óta átalusszák az éjszakát, has és fogfájás sosem volt. Ettek aludtak amikor kicsik voltak, sosem voltak ölbe babák.

Nem voltak hisztisek, dackorszakot elég lazán átvészeltük. Mindig mindent meg tudtam/tudok csinálni mellettük.

Kíváncsian várom a kamaszkort...attól nagyon nagyon félek.

Nameg a harmadiktól ha lesz...tuti mindent kamatostul vissza fogok kapni 🙈🙈🙈

2023. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy az első


Egyik gyerekemmel sem könnyű


De az oviban mind2 -t áldjàk, hogy milyen jók..

2023. jún. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!