Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani természetes,...

VTimi30 kérdése:

Tudnátok ajánlani természetes, bio gyerek vitaminokat? Amelyek tényleg hatásosak.

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves kisfiam és egy 6 éves kislányom. Annyi féle vitamin van,hogy nehéz eldönteni melyik a legjobb. Egy ismerősöm nagyon rá akar beszélni az aloe vera-s termékekre,de olvastam,hogy guar gumit is tartalmaz stb..
2018. szept. 4. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
GYÜMÖLCSÖK, ZÖLDSÉGEK!!!!!
2018. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Én a pharmekal gyerekvitaminokat használom, meg a felnőtteket is. Nincs bennük mesterséges anyag, színezék. A Gummy Chewet imádja a fiam. Mellé d vitamint adok nekik, kétnaponta, szintén innen veszem.
2018. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

gummy chew-t megnéztem:

[link]

a kukorizaszirup és cukorszemcsék miatt nálam felejtős.

2018. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Zöldség gyümölcs
2018. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

3

Nálam meg nem, mert nincs tele műszarral, mint az összes többi.

2018. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

1-4

Egészen pontosna melyik zöldség és gyümölcs tartalmaz D3 vitamint, ami a legfontosabb immunerősítő?

2018. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az aloevera direktmarketinges cuccokkal az a gond, hogy rohadtul túl vannak árazva, a guargumi csak egy babféléből kivont rostdús kolloidképző, nem ártalmas, keress rá!
2018. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

zoldseg,gyumolcs plusz ossztol tavasz vegeig d vitamint adok pluszban.

ebben az idoszakban sokszor csinalok rendes citrombol limonadet es narancs szezonban sokszor frissen facsart narancslevet.

11,9 es 2,5 eveseim vannak evi 1-2 gyenge nathan kivul evek ota semmi bajuk nem volt.

2018. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Az 1-es vagyok, és ugyan a gyerekeim "csak" zöldséget meg gyümölcsöt esznek vitaminforrásként, de ennek "ellenére" jóformán ismeretlen dolog a betegség náluk, orvoshoz gyakorlatilag csak a kötelezö elelnörzésekre jártam velük.
2018. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyermekem szedte, a mikor a fiam 2 éves volt (most 26), akkor léptem be az akkor még California Fitness néven futó hálózatba. Azóta Calivita lett belőle, változott, de leginkább csak fejlődött.


[link]

2018. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!