Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan legyen jó kapcsolatom...

Hogyan legyen jó kapcsolatom a párom gyerekeivel, ha az anyjuk eddig azt erősítette bennük, hogy miattam szakítottak?

Figyelt kérdés

Ez részben igaz is, mert amikor tavaly egy társkeresőn megismerkedtünk, még együtt éltek én viszont megmondtam, hogy amíg nem válnak külön, részemről szóba sem jöhet semmi. Nagyjából egy hónap után megkeresett, hogy elköltözött és szeretne megint találkozni. Fél éve együtt is élünk.

A lányok 7 és 5 évesek. Az anyuka kígyót-békát kiabált rám és a gyerekekbe is elültette azt, hogy én egy boszorkány vagyok és a gyerekeim is ugyanolyan gonoszak, mint én vagyok. Mindent megtett, hogy útáljanak. A párommal keményen küzdöttünk, hogy a láthatások ne káoszba fulladjanak, de ennek ellenére nem lett túl jó a kapcsolatom a gyerekekkel.

Most viszont az a helyzet állt elő, hogy anyuka babát vár a párjatól és az esküvő után külföldön, a párja szülőhazájában terveznek letelepedni hármasban. Kész tényként közölte, hogy vihetjük a lányokat, de mindezt úgy, hogy a lányoknak ő ezt egy szóval sem említette, sőt továbbra is megy a gonosz boszorkány előadás.

Én ezt nem értem! Miért nem próbálja legalább most kicsit az irányunkba terelgetni őket? Értem én, hogy fél, hogy úgy fogják érezni, hogy lepasszolta őket, de az mennyivel lesz jobb, ha azt gondolják, hogy én vettem el őket az anyjuktól?


2023. jún. 10. 20:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8-as! Ezek alapjan nekem az örök maganyra kellett volna keszülnöm a 3 gyerekkel? Én pont azt nem éreztem volna korrektnek, ha lekötök egy olyan férfit, aki esetleg még gyereket szeretne, amit én mar nem adhatok meg neki.
2023. jún. 11. 07:33
 12/15 anonim ***** válasza:
14%

Hat igy jartal most mar ne sirj.

Pszichologus egyebkent segit.

2023. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

10es, oké..tegyük fel meghal. Akkor onnantól összevarratod a lábad közét és csak a gyerekeidnek élsz hiszen onnantól nem leszel méltó arra hogy egy férfi is rád nézzen?


Hidd el, hatalmas buli egyedül, az igényeidet elnyomva élni.

2023. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10


Csakhogy nem mindenkinek alakul így az élete mint a tiéd.Van akit otthagynak, van aki elhagyja a párját mert mondjuk valami elcsúszik köztük és mondjuk verik,csalják, elissza az egyik fél a gyerekek elől a pénzt stb..stb..

Ne abból indulj ki vazeg hogy neked ez így összejött.Marha sok embernek meg nem ez jön össze..

2023. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%
Tehát lényegében miattad mentek szét. Akkor most mégis mit szeretnél.
2023. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!