Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire vagytok rugalmasok...

Mennyire vagytok rugalmasok kisgyerekkel? 5 után kimenni délután olyan gáz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek meséltem, hogy ebben a melegben főleg 17-20 óra közt megyünk játszóterezni, de még akár strandra is az 5 éves gyerekünkkel. Erre azt mondta úristen, ő már olyankor sehova se indulna gyerekke, mert náluk 9-kor fixen alvás. Hát én vagyok ennyire rosszul bekötve akkor hogy este megyek a gyerekkel ide oda?
2023. júl. 10. 15:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
34%

Mivel csak a gyerekeknek van vakáció, nekünk nem, mi se vagyunk lent már ilyenkor. Csak ha szabin vagyunk.

Egyébként bölcsiben, oviban, iskolában is a legnagyobb melegben voltak kint. Napkalap, naptej, kész, semmi bajuk nem lesz.

Nyaraláskor se vagyunk bent 40 fokban. Este 6-kor a vízimentő is hazamegy a tengerpartról.

2023. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
Sztem ez eléggé attól függ, hogy másnap mi a program, gyesen van-e otthon anyuka és belefér-e egy későbbre csúszott nap. Nyilván, ha nem kell sehova se időre menni, akkor amíg a gyerek is jól bírja, addig mindegy.
2023. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ha a szülők 6kor kelnek mert dolgoznak, a gyerek oviba jár fél 8ra és este még kettesben is szeretnének lenni akkor a gyereknek 9kor kb aludnia kell.
2023. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%

23,De ha valaki kimegy a gyerekkel hatkor,nem kell kint lenni ejfelig .

Ha fel nyolcig kint vannak,akkor siman belefer a zuhany,vacsora es az a gyerek legkesobb negyed tizkor mar aludhat is

2023. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
En irtam is,hogy fél hét fele jarunk ki.nyolc utan mar otthon vagyunk,kisfiam mar kilenc elott durmol,a lanyom pedig legkesobb fel tizkor alszik el
2023. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%

24, már akinek. Nálunk egy ovissal és egy iskolással jóval hosszabb az esti rutin.

Eleve minimum 40-60 perc mire elnyammogják a vacsorát, zuhany helyett jobban szeretnek fürdeni - nem is szívesen áldoznák be egy kis kései kintlétért, nyilván van hogy csak zuhany fér bele, de..., fogmosás, olvasás.

Ha 6-kor, fél 7-kor kezdjük, fél 9 mire ágyba kerülnek.

Hétköznap nem fér bele több.

6-kor kelünk.

Hétvégén jellemzőbb, hogy tovább kint maradunk.

Amíg gyeden/gyesen voltam szintén megoldhatóbb volt.

2023. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%

Oke 26,nalunk meg vagyunk mindennel fel ora alatt kb .en megfurdetem a kicsit 15 perc alatt,utana a nagy zuhanyzik 10 perc alatt .

Amig en etetem a kicsit addig a nagy magatol megvacsorazik,bebujik az agyba.

Vacsi utan elaltatom a kicsit,ami max 20 perc.amikor elaludt megyek a nagyhoz puszit adni,betakargatni.meset o mar nem akar,a kicsi pedig meg csak 15 honapos.neki elalvas alatt mondókázok.

Ugyhogy mi siman megvagyunk.

Igy szoktuk meg.

2023. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%

Ferjem fel ötkor kel,en minden nap fél hatkor.nem tudok tovabb aludni pedig aludhatnék.foleg igy szunetben.

27

2023. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%

Nagy programokra mi se indulunk el már (mondjuk egy strandra), 7-re szeretek hazaérni, nagyon max a fél 8. Persze egy játszótér, csavargás, bolt belefér. Nálunk a vacsora az egy közös családi program, ami vagy fél óra, ülünk, beszélgetünk, stb., szeretek még elpakolni, hogy ne este kelljen, altatás után. Utána még fürdés (nekem is), fogmosás, mese, mire elalszik... így is jó, ha fél 9-kor ágyban vagyunk, és 9-re alszik. A bölcsi miatt kel 6- fél 7 körül, 2 éves a lányom.


1x-1x persze, ha belefér, lehet később is hazaérni, most hétvégén is programok voltak, de akkor helyben vacsoráztunk, otthon már csak egy gyors zuhany és ágyikó. Hétköznap, mivel mindketten dolgozunk az apjával, korán kelünk (fél 6), szeretünk pihenni 9 után. Amúgy a lépcsőházban van egy másik kislány, aki 1 éves, és fél 8-kor még lent játszik a játszótéren, szoktam látni az ablakból. Ők biztosan más napirend szerint élnek, később fekszenek, később kelnek.

2023. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
55%
Ebben a melegben belefér ennyi engedmény szvsz.
2023. júl. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!