Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs már türelmem a 2 éves...

Nincs már türelmem a 2 éves gyerekemhez,ilyenkor hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz

Izgága

1percre se ulne le sehova

Elvarna hogy egesznap jatszak vele meg hagyjam hogy ide oda huzigaljon

Arra sincs idom hogy 5 percem legyen NYUGODTAN a wcn vagy meginni egy pohar teat

Napkozbe egyszer se alszik mar

Parom feszt dolgozik,ha szabadnapja lenne meg akoris valla munkat

Kb este er haza akkor mar semmit se csinal csak alszik kb

Segitsegem nincs

Barataim igy idovel elkoptak

0-24be rajtam log csak a gyerek

Sehova se tudok kimozdulni

1 percem sincs a gyerek nelkul


Eddigis igyvolt

De most 2 ev utan erzem azt hogy elég volt,belefaradtam,sok.


Nincs hozza turelmem mar,igy nyilvan ingerulten szolok hozza


25 eves vagyok....


2023. júl. 18. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez sajnos ilyen.

És ezt nem rosszból mondom, pontosan leírtad az én kislányomat is (másfél éves).

Nincs más megoldás, fizetett segítség kell.

És ne legyen több gyerek.

2023. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Menj el dolgozni, a gyerkőcöt pedig add be a bölcsibe!

Ha ez nem opció, akkor is van a bölcsibe játszócsoport, ami azt jelenti, hogy csak bizonyos napokon adod be megőrzésre a gyereket. Ilyenkor a napidíjat és a kaját kell kifizetni, de ez nem nagy összeg. (Pár száz forint)

S még ezen kívül is van lehetőség. Ami arról szól, hogy a bölcsiből kimegy valaki nálatok házhoz és 1-2 órára vigyáz a gyerekre. Pl amíg te bevásárolsz.

Ez utóbbit pont az ilyen segítség nélkül maradt szülők tudják igénybe venni.

2023. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Menj vissza dolgozni és majd visszasírod ezt az időt. Ha majd 8-10 óra után ezerszer jobban fog nyaggatni, mert hiányzol neki és bepótolná. ;(
2023. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjeddel beszélgess el. Aztán menj dolgozni gyerek meg bölcsibe.
2023. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Add oda valakinek akinek nem okoz gondot foglalkozni vele.Egy 2 éves már csak ilyen.
2023. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg érzi is szegény hogy nem akarsz vele foglalkozni ezért minél jobban elutasítod ő annál inkább ragaszkodik hozzád,de csak egy darabig aztán majd beletörődik és azt veszed észre hogy nincs szükség rád.
2023. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Valami segítséget szerezz magadnak. Vagy menjen bölcsibe (te meg dolgozni), vagy néha fizetessetek szittert, vagy beszélj a pároddal, mert csoda, hogy segítség nélkül csak most kezdesz kiakadni, pedig már két éve 24/7-ben rajtad lóg a gyerek.


Az is könnyítés lehet, ha sokat viszed gyerektársaságba, két évesek már képesek egymást nyaggatni a szüleik helyett. Vagy vidd játszóházba, kicsiknek tartott foglalkozásokra, ahol énekelnek, táncolnak, akármi... könyvtáraknak, könyvesboltoknak szokott néha lenni mesefelolvasós programjuk, azt is kipróbálhatjátok.

2023. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem jár bölcsibe, te meg dolgozni?

A munka+gyereknevelés sem egy leányálom.

Akinek nem teher a gyerek, az próbálja is minél tovább húzni otthon, mert később bár nem kell vele lenned annyit, majd lesz más, ami lefáraszt.

2023. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Majd 3-4 között lesz jobb valamikor... Én fiammal is nagyon nehéz volt 1,5 és 3,5 éves kora között, már azt hittem valami agyi problémaja is van annyit hisztizett, ütött vágott, dobált mindent... Aztán egyszer csak véget ért a durva dackorszak, most már a napi 1-2 kisebb hiszti abszolút elviselhető. Nekem a beszélj úgy hogy érdekelje, hallgass úgy hogy elmeselje (2-7 éves gyerekekhez) C. Könyv sokat segített abban hogy hogyan kezeljem a viselkedését, ezt érdemes elolvasni szerintem.
2023. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Bébiszitter.
2023. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!