Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én vagyok a bunkó, hogy...

Én vagyok a bunkó, hogy betegen nem engedtem ide a kislányt?

Figyelt kérdés

Szülinapot szerveztem kislányom az 5. szülinapjára, amit holnap fogunk tartani. Elhívtam két barátnőjét is, illetve 2 unokatesót, akik közül az egyik 5 hónapos baba. Nem terveztünk nagy bulit, hiszen nekünk is van egy 1hónapos kisbabánk.

Tudtuk, hogy az egyik barátnője beteg lett a hét elején lázas volt, folyik az orra és állítólag annyira köhögött, hogy hányt is tőle.

Megkérdeztem, hogy meggyógyultak-e, hát mondta hogy folyik még az orra, de ők jönni szeretnének mindenképp, mégha csak egy kicsit is, maximum nem engedi oda a kislányt a pici babákhoz…

Én viszont megmondtam, hogy nem tartom jó ötletnek ezt, főleg hogy nemcsak a mi kisbabánk lesz itt, de erre jól besértődött…

Bunkóság volt ez részemről tényleg?



2023. júl. 21. 13:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem!

Az ő részéről bunkóság, hogy oda mennének betegen, holott tudják újszülött babád van...

2023. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy, teljesen igazad van!
2023. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Igazad volt.
2023. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt bunkóság. Mondjuk én lehet elhalasztanam egy héttel a bulit, hiszen a gyerekednek konkrétan egy barátnője meg egy unokatestvére lenne jelen -nem gondolom hogy az 5 honapossal akkor buli lenne neki.
2023. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem tudott jönni a kislány.. de sajnos már minden kész van a szülinaphoz…szóval nem tudjuk napoltatni. De hárman lesznek nagyobb csajok, majdcsak jól érzik magukat.
2023. júl. 21. 14:17
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Értem. A te gyereked miatt gondoltam elnapolni
2023. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen, ez lett volna a legjobb de már a tortája is meglett rendelve, meg úgy minden sajnos..:(
2023. júl. 21. 14:20
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van egy 1 hónapos babám, és ensem engedném.
2023. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Igazad volt kérdező teljesen. Nem is értem hogy merül fel ez egyáltalán valakiben. :( Napoltatni meg egyértelműen nem lehet,nálunk is ha szülinapi buli készül,meg van előre rendelve minden.
2023. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk még otthon készül, utolsó, így simán lehetne. Abból indultam ki, hogy az ünnepelt két baratnojebol igy egy nem lesz ott, neki lesz nagyobb csalodas, nem a meghivottnak
2023. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!