Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan érzem magam miattuk...

Jogosan érzem magam miattuk kiakadva?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, a lánya és a fiam ovistársak, imadják egymást.

Kb 3 hónapja lebeszéltünk mára egy programot, ami 1évben 1x van a városunkban. Minden évben együtt szoktunk menni.

Fiam nagyon várta, hogy mehessen a kis barátnőjével.


Barátnőmnek van egy bátyja, angliában lakik. 3havonta 2hétre jönnek haza.

Ilyenkor barátnőm kb elérhetetlen le se szar minket caak a tesóját látja, már ezt megszoktam.


Úgy volt, hogy júkius utolsó hetén jönnek haza tesójáék. Aztán tesója áttette most augusztusra.

Kevert őssze vissza.

Ideértek, akkor mondta hogy most pénteken mennek haza. Így örültünk, a szombat, azaz a mai program nem ütközik.

Erre tegnap este egy messenger ütenettel megdobott, hogy hát vasárjapig marad a tesója inkább, így a várva várt mai programot lemondja.

2 óra hossza lenne az egész, de nem tudnak eljönni, mert a tesója itt van.


Fiam reggel óta sír, mert a barátnőjével eltervezték már az egészet, várta nagyon.


Megértem, tesója, ritkán látja, stb.

De én nem hiszem, hogy 2 órába belehaltak volna úgy, hogy tényleg hónapokkal ezelött lebeszéltük, emellett minden évbe úgymond hagyomány már nálunk.


Én gondolom túl az egészet, vagy valóban barátnőm ennyit megtehetett volna?


2023. aug. 19. 10:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Te a sajàt èrdekedet ill a fiad èrdekèt nèzed ô meg a sajàtjàt. A csalàdjàt vàlasztotta nincs ebben semmi furcsa. Majd bepotoljàtok
2023. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
24%

Ha 3 havonta hazajön a tesója 2 hétre, akkor nevetséges kifogás ez. Nem is értem, mit dolgozik, ha ennyi szabadsága van. Évente 8 hét, azaz 40 munkanap? És akkor ott kint sosem utazgatnak? Abban a szép országban?


A kisfiadat vigasztald meg és menjetek magatok.


De mondjuk én legközelebb nem nagyon akarnék vele programot szervezni és kerek-perec megmondanám, hogy őrá nem lehet számítani, mert bármikor adódik egy ilyen kéthetes időszak, akkor nála ki van zárva egy néhány órás program is. Szóval azért kapjon már a fejéhez egy kicsit.

2023. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

1!

Hogy pótoljuk be, ha 1 évben 1x van ez a program?

2!

Saját étterme van kinn, ő osztja be az idejét.

Ezek után tényleg nem szervezek semmit, mert most nagyot caalódtam benne.

2023. aug. 19. 10:56
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Ugye itt nem is az a pláne, hogy ő nem jön, hanem hogy a kislányával nem találkozik a kisfiad. Szerintem nyugodtan mondd el neki, ha legközelebb közös program került szóba, hogy a kisfiad nagyon szomorú volt emiatt, mert készült arra, hogy a kislánnyal közösen vesznek részt a programon.

Egyébként simán lehet, hogy az ő kislánya ugyanúgy zokog most, csak ezt soha nem fogod megtudni.

És a közös programozást azért kéne hanyagolni, mert a kisfiadnak nem akarsz még egyszer hasonló csalódást.


Egyébként el se tudom képzelni, hogy a tesója kéthetes itthon tartózkodása alatt miért nem lehet egyetlen délután elmozdulni mellőle. Miért kell folyamatosan két hétig reggeltől estig együtt lennie vele.

2023. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy 1 èvben egyszer van ez a program de teljesen egyèrtelmû, hogy nem ezen vagy kiakadva hogy ez elmarad hanem hogy a fiad sír mert nem talàlkozik a kislànnyal. Gondolom a programra azèrt ketten is elmentek ha màr beigèrted neki ès ennyire vàrta nem?
2023. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Úgy tűnik, hogy a barátnő nem is igazán akarta ezt a programot már.

Nem hiszem, hogy 2 óra nem fért volna bele...

Legközelebb azért így állj te is hozzá, ahogy ő is áll hozzátok.


Menjetek el a kisfiaddal, és próbáld minél boldogabbá tenni, hogy felejtse el, hogy nincs ott a kislány.

2023. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%
ahelyett, hogy itt szidod, lehetnél a síró fiaddal is...
2023. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Elmegyünk, az biztos. Illetve valamivel próbálom karpótolni is majd.

De nyilvan nem olyan lesz, mintha velük mentünk volna

2023. aug. 19. 11:10
 9/36 A kérdező kommentje:

7!

Köszi a tippet, nyilván látod hogy mi zajlik épp itthon.

Megsúgom, a férjem elvitte fagyizni, ne itthon szomorkodjon.

2023. aug. 19. 11:11
 10/36 anonim ***** válasza:
42%
Nem kérdezted meg, hogy a kislányt legalább elviheted-e? Más tippem nincs, és bár ronda dolog ígéretet megszegni, én is a családom választanám, csak nem így kommunikáltam volna. Ovisokról van szó, a "minden évben" amúgy is túlzás kicsit, nem tíz+ évről van szó.
2023. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!