Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem foglalkozik, miért...

Miért nem foglalkozik, miért nem neveli néhány szülő a gyerekét?

Figyelt kérdés
A nevelés sokat segítene azon, hogy a gyerek ne nyilvános helyen dühöngjön vagy üvöltsön másokat is megbotránkoztatva. Tudom, hogy manapság el kell költeni a csok pénzt, az adóvisszatérítést. Utána pedig még a Dikhk tv-t is meg kell nézni. Az viszont nem lenne rossz, ha a gyerekkel foglalkozni is lenne idő. Régen engem még nevelt anyám. Megmondta, hogy hogyan kell viselkedni. Apám néha még meg is fegyelmezett, amiért nagyon hálás vagyok, mert nem egy bőgős nyifi nyafi ember lettem. Manapság is kellene időt fordítani a gyerekekre, még akkor is, ha a Babázó hitel igénylőn ez nincs benne az apró betűs részben.
2023. aug. 21. 16:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Várjunk, tenem az a Balázska felhasználó vagy a munkaügyi kategóriából?
2023. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
65%
Senki az oreganyád terdkalácsa te minden lében kanál kis hülye.
2023. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

#41 : Én A JANI vagyok!

#42 : Mindig támogatom a fogyatékkal élőket! Miben tudok neked segíteni? Az okoskodást viszont fejezd be előtte!

2023. aug. 24. 12:24
 44/48 anonim ***** válasza:
31%

39.

Borzasztóan korlátolt vagy, hogy egy ilyen példából már azt vonod le, hogy senki nem foglalkozik a gyerekével.

Egyébként teljesen értelmetlen a mondatod.

Fuss neki még egyszer, és tanulj meg fogalmazni és értelmezni aZ idióta gyűlölködés helyett.

2023. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az jobb, amikor traumát okoztak a gyereknek? 8 évesen nem tudtam nadrágot gombolni. Úgy tanultam meg, hogy egyszer amikor kértem már nem segítettek: akkor pont a wc előtt álltam és nagyon kellett pisilnem. Hagyták, hogy a nadrágomon keresztül pisiljek a wc-be. Ez azóta is kísért, mert utána azt is mondták rám, hogy béna vagyok és elhittem. Szó szerint rettegéssel telt a gyerekkorom, hogy ez meddig marad titokban és amikor kiderül, akkor mennyit bántanak majd. Ráadásul a rosszabb az volt, hogy utáltam magam azért, hogy ez történt. A mai napig ideges vagyok emiatt. Vissza akarok menni az udőben és megmenteni magam. :'(
2023. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
#45 : Ez elég sajnálatos, de valójában nem egy ellenpélda.
2023. aug. 24. 15:01
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a gyerek sérüljön lelkileg egy életre, csak mert kicsit el van maradva a többiektől?????????? Szerinted normális, hogy így kell egy 8 éves egész életét tönkretenni????? Hogy nincs nap amikor ez ne jutna eszébe????? Ez normális????
2023. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Remélem te a gyerekedet majd megtanítod nadrágot gombolni és nem hagyod, hogy tönkremenhen az élete!!!!!
2023. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!