Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Középső lányom lassan egy éve...

Középső lányom lassan egy éve jár iskolába, de még egy gyerekkel sem barátkozott össze. Az nagy baj?

Figyelt kérdés
Beszélget, meg játszik gyerekekkel, de nincs egy állandó személy sem.

2023. aug. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ha mások is vannak így az osztályban, akkor nem fura.


De ha egyedül ő van egyedül... Mondjuk akkor se baj, de akkor már furább.


De ha mindnekivel eljátszik, akkor megintcsak nem baj.

2023. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én másodikban barátkoztam össze a nyolcadikig kitartó öribarimmal, pedig elsőtől jártunk oda mindketten. Valahogy így alakult. Szerintem ne aggódd túl.
2023. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy lassan 1 éve? Gondolom, most pont nem jár iskolába, tehát nem is tud barátkozni. Vagyis szeptembertől júniusig nem barátkozott össze.

Nem nyelvtanilag kötök beléd, hanem, ahogy írtad, ebben már benne van a feltételezés, hogy másodikban se fog, pedig most eleve nincs is rá lehetősége. Miért pont most jut eszedbe? Ha annyira aggódsz, nyáron szervezhettél volna valami programot, ahova meghívtok valakit, vagy mivel sokaknak amúgy is gondot okoz a nyári felügyeletet megoldani, felvethetted volna, hogy páran összefogva felváltva vigyáztok egy-egy hetet egymás gyerekére is. Máris lett volna alkalma valakivel összebarátkozni. Nem most temetnéd, hogy tavaly se talált, idén se fog.

2023. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányod ilyen természetű aki nehezen enged fel hagy neki időt.


Vannak ilyen gyerekek idő kell nekik .

2023. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!